پنجشنبه، ۱۸ اردیبهشت ۹۳ - ۰۷:۴۰

به گزارش خبرنگار مهر، در همایش بزرگ فاطمی که ظهر امروز پنج شنبه در سالن اجتماعات کانون آفرینش شهرستان ازنا برگزار شد، محمود…

به گزارش خبرنگار مهر، در همایش بزرگ فاطمی که ظهر امروز پنج شنبه در سالن اجتماعات کانون آفرینش شهرستان ازنا برگزار شد، محمود بوالحسنی فرماندار شهرستان ازنا اظهار داشت: قهرمانان و مدال آوران باید در همه صحنه های زندگی موفق و سرآمد باشند.

وی با اشاره به توصیه دین اسلام به ورزش و تندرستی برای همه افراد افزود: ورزش بانوان نیز باید همراه با ویژگی ها و مختصات جسمی و روحی آنان باشد.

بوالحسنی با بیان اینکه امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی زنان با حفظ شان و منزلت خود توانسته‌ اند در عرصه های مختلف جامعه نقش آفرینی کنند اظهار داشت: انتظار می رود که بانوان ورزشکار با الگو پذیری از حضرت زهرا(س) در تربیت فرزندان و تحکیم خانواده نیز موثر و نقش آفرین باشند.

وی با اشاره به لزوم حمایت هر چه بیشتر از ورزش بانوان بر فراهم کردن امکانات و تجهیزات ورزشی و فضای مناسب برای ورزش بانوان تاکید کرد.

در پایان این مراسم که با اجرای حرکات نمایشی کودکان ورزشکار همراه بود از 90  بانوی ورزشکار، مربی، داور و قهرمان ورزشی  شهرستان ازنا با اهدای هدایایی تجلیل شد.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.