چهارشنبه، ۱۰ اردیبهشت ۹۳ - ۰۲:۲۸

ديدار برگشت پلي‌آف ليگ برتر فردا از ساعت 16 و 30 دقيقه در ورزشگاه شهرقدس بين پيکان و فجرسپاسي برگزار مي‌شود تا چهره…

ديدار برگشت پلي‌آف ليگ برتر فردا از ساعت 16 و 30 دقيقه در ورزشگاه شهرقدس بين پيکان و فجرسپاسي برگزار مي‌شود تا چهره شانزدهيمن تيم ليگ چهاردهم مشخص شود.

به گزارش فارس، ديدار رفت دو تيم که به ميزباني فجرسپاسي برگزار شد با تساوي بدون گل به پايان رسيد. البته تساوي صفر بر صفر پايان کار نبود و حواشي مثل تماس يکي از دلالان با سعيد قزل‌گچي طي يک هفته گذشته شايعات و حاشيه‌هاي زيادي را همراه داشته است.

پيکان در شرايطي پا به اين مسابقه مي‌گذارد که با توجه به نتيجه هفته قبل وضعيت بهتري نسبت به حريف خود دارد. البته تساوي بدون گل چندان نتيجه مطمئني نيست اما شاگردان محمود ياوري مي‌توانند اين نتيجه را جبران کنند.

فجرسپاسي تنها نماينده فوتبال شيراز است که در ليگ برتر حضور دارد و سقوط اين تيم به دسته پائين‌تر مردم اين شهر را از حضور در ليگ برتر محروم مي‌کند به همين دليل بازيکنان و کادرفني اين تيم تمام تلاش خود را مي‌کنند تا با کسب نتيجه مناسب مانع از سقوط تيم به دسته پائين‌تر شوند.

در مقابل فرهاد کاظمي سرمربي کارکشته پيکان تيم‌هاي زيادي را به ليگ برتر آورده و تجربه اين مربي در اين مقطع مي‌تواند به پيکان کمک کند.

نکته ديگر اين بازي شرايط ورزشگاه شهرقدس است در ابتدا قرار نبود بازي در اين ورزشگاه انجام شود اما در نهايت اين ورزشگاه توسط مسئولان سازمان ليگ تائيد شد تا نبرد پيکان و فجرسپاسي در اين مکان برگزار شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *