جمعه، ۰۶ تیر ۹۳ - ۰۹:۵۲

به گزارش خبرنگار ایرنا ، حجت الاسلام محبوب علیزاده در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته آستارا به مناسبت هفته…

به گزارش خبرنگار ایرنا ، حجت الاسلام محبوب علیزاده در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته آستارا به مناسبت هفته قوه قضائیه افزود: عوامل متعددی در سرقت نقش دارند که یکی از دلایل افزایش سرقت در آستارا مسافرپذیر بودن و نیز مهاجرپذیر بودن این شهرستان در سال های اخیر بوده است.

وی با تاکید بر به امانت سپاری طلا و جواهرات به بانک هااظهار کرد: از شهروندان این شهرستان خواست تا آپارتمان ها و واحدهای مسکونی و تجاری خود را مجهز به دوربین مداربسته بکنند و هرگونه تحرک و حرکت های مشکوک را در اسرع وقت به پلیس اطلاع دهند.

حجت الاسلام علیزاده در ادامه گفت: همچنین در یکسال گذشته 400 طلاق در شهرستان آستارا صورت گرفته است و این زنگ خطری جدی برای خانواده هاست.

وی در ادامه از ثبت 400 فقره پرونده مربوط به جرایم مواد مخدر خبر داد و بیان کرد: فعالیت های نیروهای انتظامی، مرزبانی و بسیجیان در این شهرستان علیه هر گونه آسیب و ناهنجاری اجتماعی ادامه دارد.

دادستان بندر آستارا با اشاره به مبارزه شدید و بی امان دستگاه قضایی آستارا با مواد مخدر گفت: هم اینک آستارا برای قاچاقچیان مواد مخدر خط قرمز محسوب می شود.

وی از برقراری امنیت در این شهرستان مرزی خبر داد و افزود: آستارایی ها مردمی با فرهنگ و شایسته هستند و مراجع قضایی با کسانی که امنیت اخلاقی و اجتماعی آستارا و مردم این شهر را مورد هدف قرار دهند، برخورد جدی و قانونی می کند.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره آیت الله بهشتی و 72 تن از یاران صدیق امام خمینی(ره) و فرا رسیدن هفته قوه قضائیه اضافه کرد: وظیفه قوه قضائیه اجرای عدالت بر پایه عدل و قسط است.ک3

7105 / 535/ 603

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *