چهارشنبه، ۱۰ اردیبهشت ۹۳ - ۰۸:۳۲

ˈعلیرضا همدانیانˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در حال حاضر سایت www.refahi.ir برای انصراف شهروندان اصفهانی برای دریافت…

ˈعلیرضا همدانیانˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در حال حاضر سایت www.refahi.ir برای انصراف شهروندان اصفهانی برای دریافت یارانه نقدی در مرحله دوم هدفمندکردن یارانه ها باز است.

وی با بیان اینکه انصراف طبقات مرفه جامعه از دریافت یارانه سبب محرومیت زدایی و کمک به چرخه اقتصاد کشور می شود، اضافه کرد: افرادی که داوطلبانه از دریافت یارانه نقدی انصراف می دهند با ایجاد یک حرکت جهادی در راستای منافع ملی کشور و استان گام بر می دارند.

همدانیان با بیان اینکه برخی شهروندان اصفهانی خواستار ایجاد امکان اصلاح ثبت نام یارانه خود شده اند، اضافه کرد: سایت مذکور تا اواخر اردیبهشت ماه جاری برای اصلاح اشتباه در ثبت تعداد افراد خانوار و عدم ثبت اعضای عقد کرده خانواده در سال جاری، باز خواهد شد.

همدانیان با بیان اینکه اجرای مرحله دوم هدفمند کردن یارانه موجب رونق اقتصادی می شود، ادامه داد: دولت با اجرای این قانون خواهد توانست از محل صرفه جویی و درآمد به کمک تولید و اشتغال بشتابد.

وی اظهار داشت: مردم استان اصفهان ماهانه 220 میلیارد تومان یارانه دریافت می کنند که این رقم پنج برابر اعتبارات عمرانی یکسال استان است.

استان اصفهان حدود چهار میلیون و 800 هزار نفر جمعیت دارد.

7137/ ت/ 607

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *