شنبه، ۳۱ خرداد ۹۳ - ۱۱:۰۸

سايت کنفدراسيون فوتبال آسيا در گزارشي به تمجيد از مهرداد پولادي پرداخت و نوشت: متولد: 26 فوريه 1987 پست: مدافع باشگاه فعلي: پرسپوليس…

سايت کنفدراسيون فوتبال آسيا در گزارشي به تمجيد از مهرداد پولادي پرداخت و نوشت:

متولد: 26 فوريه 1987

پست: مدافع

باشگاه فعلي: پرسپوليس (ايران)

حضور در جام‌جهاني: يک بازي

گل در جام‌جهاني: صفر

يک نمايش فوق‌العاده در مات کردن نيجريه توسط ايران که پولادي در دقايق تلف شده مسابقه با مهارت ضربه حساس شولا آمئوبي را مهار کرد و سپس مانع از ضربه سر همان بازيکن به توپ ارسالي از روي نقطه کرنر شد، باعث شد که وي از سوي فيفا به عنوان دومين بازيکن برتر هفته اول مسابقات مرحله گروهي پس از توماس مولر، بازيکن آلمان که در ديدار مقابل پرتغال هت‌تريک کرد، قرار بگيرد.

مدافع پرسپوليس به دنبال اين است که در رويارويي ايران و آرژانتين در دومين ديدار تيمش در مرحله گروهي رقابت‌هاي جام‌جهاني سطح بازي خود را حفظ کند.

اين بازيکن 27 ساله که يکي از بازيکنان اصلي ترکيب تيم کارلوس کي‌روش در جام‌جهاني 2014 برزيل است، پس از شروع کارش در تيم ملي در ديدار مقابل ماداگاسکار در جولاي 2011 به صورت نامحسوسي از هافبک به دفاع تغيير پست داد.

پولادي فعاليتش در سطح باشگاهي را در سال 2006 در تيم پيکان شروع کرد و سپس به تيم‌هاي استقلال، تراکتورسازي و مس پيوست. بعد از آن بود که پولادي به دليل بازي جنگنده‌اش به عنوان يکي از بازيکنان محبوب هواداران تبديل شد. پولادي در سال 2012 به پرسپوليس ملحق شد و سپس به يکي از قدرت‌هاي خط دفاعي در تيم قدرتمندي تهراني تبديل شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.