چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۰ - ۱۱:۵۵
آلپینا B8

آلپینا B8 در زمره خودروهای گران قیمت است که توسط کمپانی آلپینا بر پایه ب ام و سری ۸ گرن کوپه M850i و…

آلپینا B8 در زمره خودروهای گران قیمت است که توسط کمپانی آلپینا بر پایه ب ام و سری ۸ گرن کوپه M850i و با نام آلپینا B8 گرن کوپه معرفی شد. در ادامه مطلب از میهن پست به معرفی این خودرو می پردازیم.کمپانی آلپینا بیش از ۵۰ سال است که بهترین محصولات ب ام و را به خودروهایی بهتر تبدیل می‌کند. در ماه مارس بود که جدیدترین خودروی این شرکت بر پایه ب ام و سری ۸ گرن کوپه M850i و با نام آلپینا B8 گرن کوپه معرفی شد. این خودرو از استایل اسپورت تر، پرفورمنس بسیار خوب و کابینی لوکس‌تر نسبت به نسخه استاندارد سود می‌برد.

درحالی‌که پیشرانه ۸ سیلندر ۴.۴ لیتری توئین توربوی M850i گرن کوپه خروجی ۵۲۳ اسب بخاری دارد، قدرت پیشرانه آلپینا B8 به ۶۱۲ اسب بخار رسیده است. با قریب‌الوقوع بودن عرضه این خودرو به بازار ب ام و پیکربندی آنلاین آلپینا B8 را راه انداخته و ما می‌توانیم نگاهی به قیمت و مشخصات این خودرو داشته باشیم.

رنگ‌های متالیک و روغنی زیادی برای بدنه در دسترس بوده و آپشن های آلپینا نیز داستان دیگری دارند. در دسترس ترین رنگی که بدون هزینه می‌باشد رنگ خاکستری، آبی، قرمز و فروزن می‌باشد. قیمت سایر رنگ‌ها نیز از ۱۹۵۰ دلار شروع شده و به ۵ هزار دلار می‌رسد. آلپینا B8 از رینگ‌های ۲۱ اینچی فورج کاری شده سود می‌برد. رینگ‌های ۲۰ اینچی و لاستیک‌های چهارفصل نیز در دسترس هستند.

داخل کابین نیز می‌توان طیف وسیعی از تریم ها و چرم‌های رنگی را انتخاب کرد. بسیاری از این آپشن ها رایگان هستند اما برخی موارد همچون فیونا رد با چرم مشکی مرینو قیمت ۲ هزار دلاری دارند.

ب ام و همچنین چندین پکیج سفارشی با قیمت اضافی را در نظر گرفته است. با پرداخت ۱۲۰۰ دلار می‌توان پکیج دستیار راننده شامل کروز کنترل تطبیقی، دستیار ترافیک، دستیار پارک، تشخیص نقاط کور و دوربین دید محیطی را سفارش داد. سقف فیبر کربنی نیز ۲۸۰۰ دلار قیمت دارد و برای سیستم صوتی باورز اند ویلکینز باید ۳۴۰۰ دلار دیگر کنار گذاشت.

آلپینا B8 قیمت پایه ۱۳۹,۹۰۰ دلاری دارد اما نمونه کاملاً فول دارای همه آپشن ها بهای ۱۶۱,۳۴۹ دلاری را نشان می‌دهد که حدود ۶۰ هزار دلار بیشتر از M850i گرن کوپه با بهای ۱۰۸,۹۰۰ دلار می‌باشد. همچنین محصول آلپینا در صورت سفارش تمامی آپشن ها حدود ۳۰ هزار دلار گران‌تر از M8 گرن کوپه پرچم‌دار خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *