جمعه، ۱۷ بهمن ۹۹ - ۱۰:۳۸
خودروهای الکتریکی آمازون

 آزمایش خودروهای الکتریکی آمازون در لس آنجلس آغاز شده است و در ۱۶ شهر عملکرد ایمنی آنها را مورد تأیید قرار خواهد گرفت….

 آزمایش خودروهای الکتریکی آمازون در لس آنجلس آغاز شده است و در ۱۶ شهر عملکرد ایمنی آنها را مورد تأیید قرار خواهد گرفت. در ادامه با میهن پست همراه می شوید.

شرکت “آمازون” پس از خرید ۱۰۰ هزار خودروی الکتریکی از شرکت خودرو سازی “ریویان” (Rivian)، آزمایش آنها را در لس‌ آنجلس آغاز کرده است. هدف این است که خودرو های الکتریکی آمازون پیش از آغاز کار در ۱۶ شهر طی سال جاری، عملکرد، ایمنی و دوام آنها مورد تایید قرار دهد.

“راس ریچی” (Ross Rachey)، مدیر تولید آمازون گفت: این یکی از سریع‌ ترین برنامه‌ های تجاری جدید است که تاکنون شاهد آن بوده‌ ایم و به آن افتخار می‌ کنیم.

این ون الکتریکی به خاطر زوایای ملایم و چراغ‌ های مدور خود، طراحی بی‌ نقص و مطلوبی دارد. آمازون و ریویان در حال آزمایش این ون الکتریکی هستند. این دو شرکت با توجه به عواملی مانند زمین و آب و هوا، پیکربندی‌ های گوناگونی را برای خودرو ایجاد می‌ کنند.

ون الکتریکی برای داشتن ایمنی بیشتر، به دوربین‌ های ۳۶۰ درجه مجهز شده و از سیستم هدایت خودرو با دستیار صوتی “الکسا” برخوردار است.

ریویان و آمازون هنوز در حال اصلاح این وسیله نقلیه الکتریکی هستند تا در اواخر سال ۲۰۲۱، تولید کامل را شروع کنند اما آمازون پیشتر به نصب ایستگاه‌ های شارژ در آمریکای شمالی و اروپا پرداخته است. این شرکت قصد دارد پیش از به کارگیری کاروان ۱۰۰ هزار خودرو، ۱۰ هزار نمونه از آنها را تا سال ۲۰۲۲ در جاده‌ ها به کار بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *