چهارشنبه، ۱۵ بهمن ۹۹ - ۱۱:۴۰
آنتونی لوفردو

آنتونی لوفردو یک جوان فرانسوی است که با انجام جراحی های فراوان با بریدن گوش، دهان و بینی در جهان خبرساز شده است….

آنتونی لوفردو یک جوان فرانسوی است که با انجام جراحی های فراوان با بریدن گوش، دهان و بینی در جهان خبرساز شده است. برای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر در ادامه با میهن پست همراه شوید.

مردی که می خواهد شبیه یک موجود فضایی سیاه به نظر برسد و قبلاً بینی خود را بریده است، لب بالایی خود را نیز در آخرین دستکاری عجیب و غریب بدنش از دست داده است. آنتونی لوفردو فرانسوی زبانش را دو نیم کرده و تمام بدنش، حتی پلک هایش، را نیز تتو کرده است تا به گفته خودش به یک موجود فضایی سیاه تبدیل شود. این مرد ۳۲ ساله فرانسوی برای کوتاه کردن بینی اش به اسپانیا سفر کرد زیرا قطع عضو عمدی بدن در فرانسه ممنوع بود. لوفردو در مورد اینکه آخرین تغییر در بدن خود را کجا و توسط چه کسی انجام داده اما بعد از برداشتن لب بالایی اش به سختی می تواند صحبت کند.

او گفت که آرزو دارد روزی بتواند پوستش را برداشته و فلز را جایگزین آن کند. او می گوید بخش های بعدی بدنش که دستکاری خواهند شد، دست ها، پاها، انگشتان و قست پشت سر او بوده و علیرغم ظاهر بسیار ترسناکش، مدعی است که مشکلی در جذب طرفدار و فالوور به ویژه در میان جنس مخالف ندارد. او در یک پست اینستاگرامی در مورد برداشتن قسمتی از بینی اش چنین نوشته بود: «از تو ممنونم @oscarmarquezbodymod تو زندگی مرا جاودان ساختی… به لطف تو اکنون می توانم سرم را بالا بگیرم و راه بروم، از کاری که با هم کردیم به خودمان افتخار می کنم».

در سال ۲۰۱۷، لوفردو در مصاحبه با روزنامه فرانسوی Midi Libre چنین گفته بود :«از سن کودکی به جهش ها و تغییرات بدن انسان علاقمند بودم. وقتی به عنوان نگهبان کار می کردم به نتیجه عجیبی رسیدم. فهمیدم که زندگی ام را آنطور که می خواستم نگذرانده بودم. در سن ۲۴ سالگی همه چیز را متوقف کردم و به استرالیا رفتم. خیلی نرمال و حتی ناخودآگاه شده بود که دائماً در مورد برنامه هایم برای چند ماه آینده فکر کنم. از فرو رفتن در قالب شخصیت های ترسناک لذت می برم. اغلب جایی ساکن می شوم و یک نقش را بازی می کنم، به ویژه در شب و تاریکی در خیابان ها. خوش می گذراند. تفاوت بین نقشی که بازی  می کنم و خودم را بررسی می کنم».

او پروژه تغییر چهره خود را پروژه موجود فضایی سیاه نامیده و تصاویر خود را با هزاران دنبال کننده اش در اینستاگرام به اشتراک گذاشته است. لوفردو قبلاً نیز گوش هایش را به طور کامل بریده تا بیشتر شبیه موجودات فضایی باشد. اگر چه تتو کردن مردمک چشم خطر کور شدن را در پی دارد اما این مرد فرانسوی چنین خطری را نیز پذیرفته و حتی این قسمت از بدنش را نیز تتو کرده است. او حتی ایمپلنت های پوستی را در پیشانی، گونه ها و شقیقه های خود کار گذاشته که از زیر پوست او بالا آمده اند و شبیه پوست خزندگان است.

باهم در میهن پست تصاویری از آنتونی لوفردو را تماشا خواهیم کرد.

منبع mirror

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *