شنبه، ۱۴ فروردین ۰ - ۱۰:۵۸
سلبریتی های ورزشکار

سلبریتی های ورزشکار هالیوود که سبک زندگی شان به گونه ای است که وزرش در زندگی برایشان در اولویت است و به طور…

سلبریتی های ورزشکار هالیوود که سبک زندگی شان به گونه ای است که وزرش در زندگی برایشان در اولویت است و به طور مداوم ورزش می کنند. در ادامه با میهن پست همراه می شوید.

همه ما بر اساس تجربه‌های خودمان در زندگی حتما به خوبی می‌دانیم هر روز ورزش کردن به چه پشتکار و زحمتی نیاز دارد. در عین حال البته باز هم همه ما به خوبی می‌دانیم که چنین فعالیت ورزشی خیلی زود تاثیر مثبتش را آشکار خواهد کرد. در این بین اندام ستاره‌های سینما و سلبریتی‌ها بیش از هر فرد دیگری زیر ذره‌بین نگاه مردم است. این افراد مشهور به خوبی می‌دانند داشتن اندام متناسب بخشی از مواد مورد نیاز برای موفقیت است و بدون آن، کار بسیار سخت‌تر خواهد شد. در این مقاله تعدادی از این سلبریتی های ورزشکار را که ورزش روزانه‌شان را به هر کار دیگری ترجیح می‌دهند را مرور می‌کنیم و درمی‌یابیم این افراد مشهور چه نگاهی به فعالیت‌های ورزشی‌شان دارند.

۱۰. کریسی تیگن

این مدل، شخصیت تلویزیونی، نویسنده و کارآفرین به تازگی موفق شده است با سبک زندگی همراه با ورزش منظمش، حدود ۲۰ کیلوگرم از وزنش را کاهش دهد. بر اساس کازموپولیتن کریسی عاشق تناسب اندام است و در این باره می‌گوید:” من مجبورم صبح‌ها ورزش کنم و همیشه قبل از ورزش به خودم یادآوری می‌کنم که پس از پایان جلسه تمریناتم چه روحیه خوبی خواهم داشت، وهیچ‌وقت پشیمان نشده‌ام. در حال حاضر ورزش مورد علاقه‌ام تناسب اندام با استفاده از حرکات باله است. ”
تناسب اندام الهام گرفته از رقص باله، مخلوطی از تعادل و ظرافت را در خود دارد و به نظر می‌رسد برای کریسی تیگن نتیجه خوبی داشته است.

۹. دِ راک یا دوِین جانسون

یکی دیگر از این سلبریتی های ورزشکار  د راک یا دوین حانسون است. مطمئنم که انتظار دیدن نام این بازیگر پرکار را در این لیست داشتید. با سرزدن به صفحات اجتماعی د راک و بررسی سرسری آن متوجه خواهید شد که ورزش منظم چه جایگاه مهمی در زندگی روزانه او دارد. دوین جانسون را بسیاری از ما به خاطر فیزیک منحصربفردش به یاد می‌آوریم. او علاوه بر حفظ سلامتی، برای حفظ عضلات حجیمش هم مجبور است هر روز ورزش کند.
البته بسیاری از پست‌های د راک در مورد جلسات تمرینی‌اش را عملی روحیه بخش می‌دانند و معتقدند انسان‌های زیادی در سراسر دنیا با دیدن همین پست‌ها به ورزش روی آورده‌اند.

۸. کیت هادسون

کمتر کسی این بازیگر آمریکایی را با اندامی غیرمتناسب به یاد می‌آورد. کیت هادسون در مصاحبه‌ای درباره نیازش به فعالیت و ورزش گفت: ” گاهی احتیاج دارم در خانه بدوم و یا برقصم فقط برای اینکه فعالیتی کرده باشم. سال‌هاست که بدنم به فعالیت‌های ورزشی عادت کرده و در صورت انجام ندادن آن کلافه می‌شوم”. کیت هادسون البته در همین مصاحبه تاکید می‌کند که یک ورزشکار حرفه‌ای نیست و معمولا تمریناتی سبک برای حفظ اندام و سلامتی روحی و جسمی‌اش را در برنامه روزانه دارد. هادسون به تازگی حتی پا را فراتر گذاشته است و به رابطی برای فروش تجهیزات و لباس‌های ورزشی “فبلتیک” به طرفدارانش تبدیل شده است.

۷. کیم کارداشیان

تمرینات تناسب اندام اولویت اصلی زندگی روزانه کیم کارداشیان است. او در این باره اینگونه توضیح می‌دهد: من به تناسب اندام و پیچ و خم‌های بدنم افتخار می‌کنم و امیدوارم تمام دختران دنیا به بدنشان افتخار کنند. به نظر من انجام تمرینات ورزشی سخت برای تبدیل شدن به بهترین نسخه از خودتان لازم است، اما هرگز گمان نکنید برای زیبا بودن باید لاغرتر از همه باشید. به خودتان اعتماد داشته باشید و آن وقت است که خواهید درخشید.

کیم کارداشیان هم همانند د راک با پست‌های فراوان از جلسات تمرینی‌اش، الهام بخش افراد فراوانی در سراسر دنیا شده است و دختران زیادی با دیدن پست‌های او به ورزش روی آورده‌اند.

۶. جیسون موموا

بازی کردن در نقش یک ابرقهرمان کمپانی دی‌سی برای هر بازیگری امکان‌پذیر نیست، اما جیسون موموا با فیزیک متناسبش به خوبی از پس این نقش برآمده است. موموا به همین دلیل و برای حفظ تناسب اندامش، برنامه ورزشی سنگینی در هر روز دارد. او معتقد است هیچ چیز بدون زحمت و پشتکار بدست نمی‌آید و برای رسیدن به هر آرزویی از جمله داشتن اندام متناسب باید تنبلی را کنار گذاشت. حتما جیسون موموا و البته عضلات حجیمش را در سریال بازی تاج و تخت در کنار امیلیا کلارک به یاد می‌آورید.

۵. جنیفر لوپز

یکی دیگر از سلبریتی های ورزشکار که مدام ورزش می کند جنیفر لوپز است. اگر شخصی در دنیا باشد که جنیفر لوپز را نشناسد احتمالا سن او را نهایتا ۳۰ سال تخمین می‌زند. این بازیگر، خواننده، تهیه کننده و کارآفرین آمریکایی با داشتن اندام متناسب در ۵۱ سالگی بهترین تبلیغ برای تشویق به ورزش کردن است. لوپز درباره تمرینات ورزشی‌اش می‌گوید: من همیشه درنهایت جنگندگی وارد باشگاه می‌شوم. تمرینات ورزشی من معمولا با تمرینات هوازی آغاز می‌شود و سپس با متد تریسی اندرسون تمرینات اصلی‌ام را انجام می‌دهم.

جنیفر لوپز درمورد نقش ورزش در روحیه‌اش می‌گوید: وقتی به خانه برمی‌گردم و حس فوق‌العاده‌ای نسبت به خودم ندارم، بدون درنگ به باشگاه می‌روم. همیشه یک تمرین سخت باعث می‌شود بهترین حس را نسبت به خودم داشته باشم.

۴. کوین هارت

با توجه به حضور روی جلد مجله فیتنس مردان در اکتبر ۲۰۱۶، کوین هارت ثابت کرد مدت‌هاست که اهمیت زیادی به ورزش روزانه و تناسب اندامش می‌دهد. آن‌هایی که از نزدیک با این استندآپ کمدین آشنا هستند می‌گویند کوین هارت هیچ‌وقت جلسه تمرینش را لغو نمی‌کند.

این طور که به نظر می‌رسد تلاش کوین هارت فقط منحصر به خنده‌دار بودن در حرفه‌اش نمی‌شود و داشتن اندامی متناسب و بدنی سالم هم از اولویت‌های اصلی زندگی این بازیگر هالیوودی است.

۳. ریانا

با توجه به اینکه تا زمان نگارش این مقاله چند ماهی از انتشار آخرین آهنگ این خواننده می‌گذرد، ظاهرا ریانا روزهایش را با تمرینات ورزشی و البته مکمل‌های غذایی می‌گذراند. ریانا در این باره می‌گوید: به نظر من تمرینات هوازی کلیدی‌ترین بخش تناسب اندام است. من یک مربی تمرین دهنده اختصاصی دارم که در زمان تور‌ها و کنسرت‌ها با من سفر می‌کند. من هر روز ورزش می‌کنم، اما برای ایجاد انگیزه به این مربی احتیاج دارم.

البته داشتن ثروتی مانند ریانا احتمالا استخدام یک مربی تمرین دهنده مشهور تنها برای ایجاد انگیزه را توجیه می‌کند.

۲. کلوئه کارداشیان

بر اساس مصاحبه‌ای با مجله پیپل، این ستاره ریالیتی تی‌وی‌ها کاملا درباره اهمیت ورزش و تناسب اندام صریح است. کلوئه کارداشیان در این مصاحبه می‌گوید: “داستان من و تناسب اندام یک ماجراجویی در تمام طول عمرم خواهد بود. نباید فراموش کنیم تمرین برای تناسب اندام به معنی میل به بهتر بودن از دیگران نیست، بلکه به این معنی است که از خود روز قبلتان بهتر باشید. با این تمرینات ورزشی روزانه حالا از همیشه سالم‌تر هستم و تاثیر آن را به وضوح در اندامم می‌بینم. “

جالب است بدانید کلوئه ظاهرا با عضلاتش حرف می‌زند، او در این باره می‌گوید:” مثلا پس از ظاهر شدن عضلات شکمم، به آن‌ها می‌گویم سلام عضله شکم! امیدوارم به زودی دوستانت را هم ملاقات کنم. “

کلوئه کارداشیان با همین برنامه فشرده و منظم ورزشی، هر سال به اندامی متناسب‌تر از سال پیش دست یافته است و به نظر می‌رسد این روند مثبت برای کلوئه استمرار خواهد داشت.

۱. کمرون دیاز

این بازیگر موفق آمریکایی در مصاحبه‌ای با ماری کلیر درمورد اهمیت تمرینات ورزشی در زندگی‌اش گفت:” من عاشق باشگاه رفتن هستم. عاشق این هستم که دور و برم افرادی در حال عرق ریختن و فشار آوردن به خود باشند، در حالیکه همه ما برای هدفی واحد مبارزه می‌کنیم. من عاشقِ بودن در چنین جوی هستم و با ورزش روزانه روحیه و جسمم را سالم نگه دارم. ”
به نظر می‌رسد همین نگاهِ شخصی دیاز باعث شده در طول این سال‌ها، چنین اندام متناسبی داشته باشد و طرفداران او امیدوارند که او فعلا به خداحافظی از دنیای بازیگری فکر نکند و به زودی او را در فیلمی جدید ببینند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.