جمعه، ۳۱ اردیبهشت ۰ - ۰۴:۳۱
بنتایگا ۲۰۲۱

بنتایگا ۲۰۲۱ بر پایه بنتلی بنتایگا فیس لیفت توسط منصوری معرفی می شود طرح مشکی با عناصر قرمز باعث شده‌اند ظاهر مخوف و…

بنتایگا ۲۰۲۱ بر پایه بنتلی بنتایگا فیس لیفت توسط منصوری معرفی می شود طرح مشکی با عناصر قرمز باعث شده‌اند ظاهر مخوف و جذابی داشته باشد. در ادامه با میهن پست همراه می شوید.از میان تمامی تیونرهای فعال در صنعت خودرو، منصوری به خاطر پروژه‌های جنجالی خود شناخته شده است. ترکیب رنگ‌های غیرعادی، کیت‌های بدنه گیرا و ارتقای جنجالی کابین محصولات باعث شده‌اند نام منصوری بر سر زبان‌ها بیفتد. واضح است که هیچ‌کدام از پروژه‌های منصوری به خاطر تیونینگ ملایم خود شناخته نمی‌شوند.

البته جدیدترین پروژه این شرکت کمی متفاوت است. منصوری اقدام به معرفی بنتایگا ۲۰۲۱ کرده است. همان‌گونه که حدس می‌زنید این پروژه بر پایه بنتلی بنتایگا فیس لیفت معرفی شده در سال پیش شکل گرفته و ظاهر آن زیبا به نظر می‌رسد.

شاید این نظر ما باشد ولی طرح مشکی با عناصر قرمز باعث شده‌اند بنتایگای منصوری ظاهر مخوف و جذابی داشته باشد. یکی از ویژگی‌های برجسته این خودرو کیت بدنه پهن و رینگ‌های ۲۳ اینچی براق می‌باشد. البته که تمامی قطعات افزوده شده به بدنه از فیبر کربن ساخته شده‌اند.

در خصوص بنتایگا ۲۰۲۱ لازم به ذکر است که داخل کابین کمی بحث‌برانگیزتر است. پوشش چرم کامل دارای طرح مشکی و قرمز بوده و شاید باب میل همه نباشد. این خودرو همچنین دارای برخی قطعات فیبر کربنی در بخش داخلی می‌باشد.

در قلب بنتایگا ۲۰۲۱ منصوری نسخه تیون شده از پیشرانه ۸ سیلندر ۴ لیتری توئین توربو قرار گرفته که در حالت استاندارد قدرت ۵۴۲ اسب بخار و گشتاور ۷۷۰ نیوتون متر تولید می‌کند.

بنتایگا ۲۰۲۱ با استفاده از قطعات جدید همچون توربو، سیستم اگزوز پرفورمنس و…، این نیروگاه ۸ سیلندر در حال حاضر خروجی ۷۵۰ اسبی و گشتاور ۱۰۲۰ نیوتون متری دارد که حتی بهتر از خروجی پیشرانه ۱۲ سیلندر بنتایگا اسپید می‌باشد.

هنوز قیمت پروژه جدید منصوری اعلام نشده اما قطعاً مطمئنیم این خودرو بهای ارزانی نخواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *