شنبه، ۲۱ فروردین ۰ - ۰۹:۱۰
قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین از نظر رابرت کیوساکی سرمایه گذار و نویسنده کتاب پدر پول دار پدر بی پول تا ۵ سال دیگر به…

قیمت بیت کوین از نظر رابرت کیوساکی سرمایه گذار و نویسنده کتاب پدر پول دار پدر بی پول تا ۵ سال دیگر به بیش از یکی میلیون دلار می رسد. در ادامه با میهن پست همراه می شوید.رابرت کیوساکی سرمایه‌گذار معروف و نویسنده‌ی کتاب‌های سرمایه‌گذاری که در سال قبل در مصاحبه‌ای با وب‌سایت کوین تلگراف عنوان کرده بود که قیمت بیت کوین به ۵۰ هزار دلار خواهد رسید، این بار فکر می‌کند که قیمت این ارز دیجیتال تا ۵ سال دیگر به بیش از یک میلیون دلار خواهد رسید.

کیوساکی در مصاحبه‌ای جدیدی با وب‌سایت کیت‌کو می‌گوید:

بیت کوین را در ۹ هزار دلار خریدم، فکر می‌کردم که سرکیسه شده‌ام اما به این دلیل بیت کوین خریدم که ویروس کرونا اقتصاد جهانی را از کار انداخته بود، اما حالا شبیه نابغه‌ها شده‌ام زیرا قیمت آن به ۵۵ هزار دلار رسیده است. فکر می‌کنم که قیمت آن تا پنج سال دیگر به ۱.۲ میلیون دلار خواهد رسید.

بااین‌حال کیوساکی می‌گوید که طلا و نقره را ترجیح می‌دهد.

بیت کوین هنوز جواب خود را پس نداده است، اما توانایی آن را دارم که در مقابل افت آن خود را نگه دارم، اما طلا و نقره را دوست دارم، طلا و نقره پول خدا هستند. دور دنیا را برای این چیزها گشته‌ام.

رابرت کیوساکی می‌گوید که چاپ پول توسط دولت، محرک اقتصادی بیش از حد و از دست رفتن ارزش دلار به بیت کوین و طلا جذابیت می‌دهد.

کیوساکی با بیان قانون گرشام که می‌گوید: «پول بد، پول خوب را از رواج می‌اندازد»، دلیل او برای خرید بیشتر نقره، طلا، بیت کوین و اتریوم است. او در ادامه می‌گوید:

مشکل بیش از حد بزرگ شده است، حقوق بازنشستگی‌هایمان از دست رفته‌اند، کودکان نسل انفجار (بیبی بومر) پولی ندارند، آن‌ها [دولت] اقتصاد را از کار انداخته‌اند. این سیستم همه‌ی ما را مجبور کرده است که به خریداران طلا و نقره و احتمال رمزارزها تبدیل شویم.

به نظر کیوساکی نقره، این ماده‌ی صنعتی درجه‌ای دیگر از جذابیت را برای خرید ارائه می‌دهد. او در این باره می‌گوید:

حال با وجود AOC [الکساندریا کورتز] و [طرح محرک اقتصادی] نیودیل سبز، نقره هرچه بیشتر به خاطر محیط زیست استفاده می‌شود، بنابراین نقره فلزی صنعتی است، اما خیلی عجیب است که آن را نمی‌توانم در خرده‌فروشی‌ها خریداری کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.