دوشنبه، ۱۲ مهر ۰ - ۱۰:۵۵
شورولت اکوئینکس

شورولت اکوئینکس ۲۰۲۲ قیمت پایه خود را ۲۶۹۹۵ دلار اعلام کرد که ۱۱۹۵ دلار هزینه های تحویل خودرو می شود در این مطلب به…

شورولت اکوئینکس ۲۰۲۲ قیمت پایه خود را ۲۶۹۹۵ دلار اعلام کرد که ۱۱۹۵ دلار هزینه های تحویل خودرو می شود در این مطلب به معرفی خواهیم پرداخت. در ادامه با میهن پست همراه می شوید.شورولت اعلام کرده اکوئینکس ۲۰۲۲ در تریم LS خود قیمت پایه ۲۶۹۹۵ دلار خواهد داشت که این قیمت شامل ۱۱۹۵ دلار هزینه‌های تحویل نیز می‌باشد. گفته می‌شود افزایش قیمت این مدل نتیجه خاتمه تولید مدل پایه L می‌باشد.

طرفداران تیزبین شورولت متوجه خواهند شد که قیمت اکوئینکس LS دقیقاً ۲ هزار دلار بیشتر از اکوئینکس L مدل ۲۰۲۲ می‌باشد اما این مقایسه خیلی دقیق نیست. مدل قبلی اکوئینکس LS 2021 قیمت پایه ۲۷۵۹۵ دلاری داشته که باعث شده مدل ۲۰۲۲ از تریم LS قیمت مناسبی داشته باشد. اگرچه دیگر مدل پایه L در دسترس نیست اما تمامی تریم های اکوئینکس ۲۰۲۲ در واقع با کاهش قیمت همراه شده‌اند.

به این ترتیب قیمت تریم LT با کاهش ۷۰۰ دلاری از ۲۸۷۹۵ به ۲۸۰۹۵ دلار رسیده است. همچنین قیمت مدل پرچم‌دار پریمیر نیز ۵۰۰ دلار کمتر شده و از ۳۲۶۹۵ به ۳۲۱۹۵ دلار رسیده است. به همین خاطر است که با نگاهی دقیق به اعداد خواهیم دانست این افزایش قیمت اصلاً قابل‌توجه نخواهد بود.

در خصوص خودروی شورولت اکوئینکس البته چنین قیمت‌گذاری‌هایی همواره با اما و اگرهایی همراه بوده‌اند. برای مثال باید گفت جنرال موتورز در سال ۲۰۱۵ برخی مدل‌های پایه را برای کاهش قیمت در برابر رقبا معرفی کرد. اگرچه این تصمیم در ابتدا موفقیت‌آمیز بود اما مدل‌های پایه از جمله اکوئینکس L شامل تخفیف‌های قیمتی بعدی نبودند بنابراین این خودروها اکثراً شامل اهداف تبلیغاتی و بازاریابی شرکت‌ها نبوده‌اند.

 

 

قطعاً افزایش ملایم قیمت شورولت اکوئینکس شاید خریداران را به خرید مدل‌های ارزان‌تر سوق دهد. البته افرادی که به دنبال خرید مدلی فول تر هستند از شنیدن این خبر خوشحال خواهند شد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *