جمعه، ۲۵ تیر ۰ - ۰۴:۵۱
جی ام سی تراین

جی ام سی تراین مدل ۲۰۲۲ در طی این سال با افزایش قیمت مواجه شده است در ادامه این مطلب به دلایل افزایش…

جی ام سی تراین مدل ۲۰۲۲ در طی این سال با افزایش قیمت مواجه شده است در ادامه این مطلب به دلایل افزایش قیمت این خودرو خواهیم پرداخت. در ادامه با میهن پست همراه می شوید.در حرکتی مشابه با شورولت اکوئینکس ۲۰۲۲، جی‌ام‌سی تراین ۲۰۲۲ نیز با افزایش قیمت مواجه شده است. قیمت پایه این خودرو تا ۲۹۰۰ دلار بیشتر شده اما باید گفت این امر به خاطر حذف تریم پایه SL مربوط به مدل سال ۲۰۲۱ می‌باشد.

تراین SL مدل ۲۰۲۱ قیمت ۲۶۱۹۵ دلاری داشته درحالی‌که تریم پایه جدید تراین SLE مدل ۲۰۲۲ با قیمت ۲۹۰۹۵ دلار در دسترس خواهد بود. البته ذکر این نکته مهم است که قیمت مدل SLE کنونی از ۲۹۶۹۵ دلار شروع می‌شود و بنابراین قیمت این تریم برای سال ۲۰۲۲ کاهش پیدا کرده است.

شایان ذکر است کاهش قیمت جی ام سی تراین ۲۰۲۲ در سایر نسخه‌ها نیز دیده می‌شود؛ مثلاً قیمت تریم SLT کاهش ۶۰۰ دلاری داشته درحالی‌که قیمت مدل پرچم‌دار دنالی به میزان ۹۰۰ دلار کاهش یافته است.

البته قیمت تریم جدید AT4 فعلاً مشخص نشده اما انتظار می‌رود این خودرو بهایی بین تریم های SLT و دنالی داشته باشد که هر دو با قیمت ۳۳۰۹۵ و ۳۷۷۹۵ دلار در دسترس هستند. تمامی قیمت‌های اعلام شده شامل هزینه‌های تحویل نیز هستند.

حذف مدل پایه SL شاید به معنی افزایش قیمت پایه تراین باشد اما در نظر داشته باشید که این تریم با تخفیفی عرضه نمی‌شد و همین موضوع قیمت پایین‌ترش را تحت تأثیر قرار می‌داد.

تراین SL و همچنین اکوئینکس L جزو محصولات پایه جنرال موتورز بودند که از سال ۲۰۱۵ تاکنون و به منظور تبلیغات این خودروساز درباره کاهش قیمت محصولاتش تولید شدند. شاید کاهش قیمت سایر تریم ها که اعلام شد باعث شود تراین و اکوئینکس برای مدل ۲۰۲۲ جذاب‌تر شوند اما سؤالی که پیش می‌آید این است: جنرال موتورز چه زمانی این مدل‌های به‌روز شده را عرضه خواهد کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *