دوشنبه، ۱۶ فروردین ۰ - ۱۲:۱۲

در این روز ها علاوه بر تبلیغات در اینستاگرام دو موضوع دیگر،  یعنی ادمین پیج اینستاگرام و تولید محتوا اینستاگرام از اهمیت زیادی…

در این روز ها علاوه بر تبلیغات در اینستاگرام دو موضوع دیگر،  یعنی ادمین پیج اینستاگرام و تولید محتوا اینستاگرام از اهمیت زیادی برخودار هستند. همان طور که می دانید در سالیان گذشته، در اینستاگرام تغییرات بسیار زیاد و عالی ایجاد شده است. اینستاگرام در این روز ها پس از فیسبوک، دومین شبکه اجتماعی محبوب و پرطرفدار در جهان می باشد. تقریبا هر کدام از ما در حال حاضر، دارای حداقل یک پیج در اینستاگرام هستیم؛ اما فعالیت شما با استفاده از پیج ها خود در اینستاگرام چیست؟

از سالیان گذشته که اینستاگرام رشد چشمگیری داشته است تا به الان، بعضی از کاربران با استفاده صحیح از آن، توانسته اند به درآمد برسند؛ حتی بسیاری از کسب و کار های دنیای واقعی، با فعالیت در اینستاگرام، درآمد خود را چند برابر کرده اند. پیشرفت در اینستاگرام مستلزم رعایت یک سری نکات و انجام یک سری ترفند ها می باشد؛ شما می توانید با انجام ترفند هایی نظیر تبلیغات در اینستاگرام فالوور های خود را افزایش دهید.

در کنار استفاده از تبلیغات اینستاگرام، پیشنهاد می کنیم که حتما از ادمین پیج اینستاگرام استفاده کنید؛ چرا که ادمین های اینستاگرام، می توانند تولید محتوا اینستاگرام را به صورت حرفه ای انجام دهند. اگر شما می خواهید در اینستاگرام پیشرفت کنید و به درآمد برسید، پیشنهاد می کنیم ادامه این مقاله را دنبال کنید.

تبلیغات در اینستاگرام چیست؟

در بخش قبلی از اهمیت پیشرفت در اینستاگرام مطلع شدید؛ همچنین دانستید که تبلیغات در اینستاگرام در کنار استفاده از ادمین پیج اینستاگرام  و تولید محتوا اینستاگرام  بسیار از اهمیت زیادی برخوردار می باشد؛ اما تبلیغات در اینستاگرام بازدهی تبلیغات در دنیای واقعی را به همراه دارد؟ در این روز ها اینستاگرام تبدیل به بستری عالی، برای پیاده سازی تبلیغات مختلف می باشد؛ در واقع حتی اگر شما در اینستاگرام دارای فروشگاه مجازی نباشید، باز هم می توانید فعالیت بیرونی خورد را تبلیغ کنید.

یکی از دلایل اصلی تبلیغات در اینستاگرام تعداد مخاطبان بالا در آن است. ادمین پیج اینستاگرام در کنار تولید محتوا اینستاگرام می تواند با استفاده از تبلیغات اینستاگرامی، فالوور های زیادی برای پیج شما جذب کند. استفاده از روش های تبلیغاتی اینستاگرام، بهترین راه جذب فالوور می باشد؛ در واقع راه های دیگری هم نظیر خرید فالوور وجود دارد؛ ولی جذب فالوور از طریق تبلیغات در اینستاگرام بسیار بهتر می باشد.

پیشنهاد می کنیم در کنار تولید محتوا اینستاگرام و استفاده از ادمین پیج اینستاگرام، حتما از روش های مختلف تبلیغ در این شبکه اجتماعی استفاده کنید. این که شما از کدام روش تبلیغات در اینستاگرام استفاده کنید، بستگی به عواملی نظیر هدف از تبلیغ و بودجه تبلیغ دارد. در اینستاگرام تمامی تبلیغات با استفاده از محتوای تصویری انجام می شود؛ در واقع دست شما در انتخاب محتوا برای تبلیغات اینستاگرام بسیار باز می باشد.

ادمین پیج اینستاگرام به چه کسی گفته می شود؟

در بخش قبلی از اهمیت تبلیغات در اینستاگرام در کنار تولید محتوای اینستاگرام مطلع شدید؛ اما در اینستاگرام برای پیشرفت و موفقیت هر چه بیشتر، باید دست به ترفند های دیگر هم زد؛ یکی از آن ترفند ها، استفاده از ادمین پیج اینستاگرام است. ادمین پیج های اینستاگرام  به کسی گفته می شود که به طور کامل، بتواند پیج را مدیریت کند.

به طور کلی مدیریت شبکه های مجازی، به این معنا نیست که شما فقط صفحه خود را باز کنید و تولید محتوا اینستاگرام را انجام دهید؛ مدیریت پیج اینستاگرام، کمی گسترده تر از این حرف ها می باشد. ادمین پیج اینستاگرام به کسی گفته می شود که بتواند به صورت ۲۴ ساعته، اقدام به مدیریت پیج اینستاگرام کند. استفاده از ادمین یا متخصص پیج اینستاگرام، فقط مختص یک سری از پیج ها می باشد. در ادامه بیشتر به این موضوع می پردازیم.

چه کسانی نیاز به ادمین پیج اینستاگرام دارند؟

در بخش قبلی دانستید که ادمین پیج اینستاگرام چه کسی است و چه فعالیتی را در پیج ها انجام می دهد. اما چه پیج هایی باید از ادمین های اینستاگرام استفاده کنند؟ آیا ادمین پیج های اینستاگرام برای هر پیجی مناسب است؟ در اینستاگرام چندین پیج وجود دارند که هر کدام در زمینه های مختلفی فعالیت می کنند.

درست است که تمام پیج های نیاز به تولید محتوا اینستاگرام دارند؛ ولی دلیل نمی شود هر کدام از آن ها از ادمین های اینستاگرام استفاده کنند. همان طور که می دانید در اینستاگرام بسیاری از پیج ها، به هدف درآمدزایی فعالیت دارند؛ این دسته از پیج ها، نیاز به ادمین پیج اینستاگرام دارند. ادمین های پیج های اینستاگرام، با فعالیت حرفه ای که انجام می دهند، این دسته از پیج ها را به اهداف خود می رسانند.

معمولا پیج هایی که نیار به تولید محتوا اینستاگرام به صورت تخصصی دارند، از ادمین پیج اینستاگرام استفاده می کنند. ادمین های پیج های اینستاگرام، دانش تولید محتوا به صورت حرفه ای را دارند؛ همچنین آن ها برای انتشار پست ها و استوری ها، اقدام به ایجاد تقویم محتوا در اینستاگرام می کنند.

یک ادمین شبکه مجازی، باید به طور پیوسته پاسخگوی مخاطبان آن صفحه مجازی باشد؛ همچنین باید بتواند از بهترین روش های تبلیغات در اینستاگرام استفاده کند. به طور کلی ادمین پیج اینستاگرام باید دارای مهارت هایی نظیر تبلیغ نویسی، تولید محتوا و بازاریابی باشد. داشتن یک ادمین برای مدیریت پیج اینستاگرام راهی بسیار عالی محسوب می شود.

وظایف ادمین پیج اینستاگرام

تا به این جای به طور کامل از اهمیت همکاری با ادمین پیج اینستاگرام مطلع شدید؛ همچنین دانستید که چه پیج هایی بهتر است از این دسته ادمین ها استفاده کنند. بار ها در این مقاله ذکر کردیم که یکی از مهم ترین وظایف ادمین های اینستاگرام، تولید محتوا اینستاگرام می باشد؛ اما وظایف ادمین پیج در اینستاگرام، فقط در تولید محتوا خلاصه نمی شود. در ادامه به مهم ترین وظایف و مسئولیت های ادمین پیج های اینستاگرام می پردازیم.

 • تولید و انتشار محتوای بصری نظیر عکس و ویدیو به طور پیوسته
 • درج کپشن بهینه و مرتبط در پست ها
 • پاسخگو بودن در برابر دایرکت ها در تمامی ساعات
 • پاسخگو بودن در برابر کامنت های پست ها
 • درج استوری در زمان مناسب
 • افزایش فالوور، لایک، کامنت و ویو
 • مشاوره به شما برای استفاده از بهترین روش های تبلیغات در اینستاگرام
 • استفاده از هشتگ های بهنیه برای پست های اینستاگرام
 • مشاوره و راهنمایی صاحب پیج
 • پاک کردن پیام های توهین آمیز
 • افزایش مخاطب به صورت هدفمند
 • استفاده از روش های جدید برای تولید محتوا اینستاگرام
 • استفاده از ترفند هایی برای حفظ امنیت اینستاگرام
 • انجام یک سری تغییرات در طی بازه های زمانی مختلف در پروفایل
 • تسلط بر برنامه های ویرایش تصویر و فیلم
 • آشنایی با تعدادی از اینفلوئنسر ها
 • آشنایی نسبتا متوسط با زبان انگلیسی

مواردی که ذکر شد، جزو اصلی ترین وظایف ادمین پیج اینستاگرام محسوب می شوند؛ داشتن دیگر دانش ها درباره اینستاگرام، جزو مزیت های ادمین محسوب می شود.

هزینه همکاری با ادمین پیج اینستاگرام چه میزان است؟

در بخش قبلی با مهم ترین وظایف ادمین پیج اینستاگرام آشنا شدید؛ همچنین دانستید مهم ترین وظیفه ادمین اینستاگرام، تولید محتوا اینستاگرام به صورت تخصصی می باشد. در این روز ها اینستاگرام تبدیل به بستر بسیار مناسبی برای درآمدزایی شده است. در اینستاگرام راه های زیادی برای درآمدزایی وجود دارد؛ به طور مثال تبلیغات در اینستاگرام و تولید محتوا اینستاگرام یکی از راه های درآمدزایی می باشد.

ادمین پیج اینستاگرام از آن جایی که تمامی این کار ها را انجام می دهد، دارای درآمد بالایی هم در اینستاگرام است. ادمین های اینستاگرام در بعضی اوقات، حتی بیشتر از کارمند های دنیای واقعی درآمد دارند. به طور کلی نمی توان دستمزد ثابتی را برای ادمین های اینستاگرام تعیین کرد؛ چرا که هر کدام از آن ها، دارای توانایی هایی می باشند.

هر میزان توانایی های ادمین پیج اینستاگرام بیشتر باشد و بتواند تولید محتوا اینستاگرام را حرفه ای تر انجام دهد، دستمزد بهتری را هم دریافت می کند. معمولا تعرفه ادمین های اینستاگرام از ۷۰۰ هزار تومان شروع می شود؛ حداکثر دستمزد مدیریت پیج اینستاگرام را نمی توان تعیین کرد؛ چرا که اینستاگرام روز به روز در حال پیشرفت است و توانایی های ادمین های پیج اینستاگرام هم، در حال بروزرسانی می باشد.

اهمیت تولید محتوا اینستاگرام

تا به این جای کار، کاملا از اهمیت استفاده از ادمین پیج اینستاگرام مطلع شدید؛ همچنین در بخش قبلی دانستید که این دسته از ادمین ها، چه میزان تعرفه ای را دارند؛ اما اگر دقت کرده باشید، ما از تولید محتوا اینستاگرام به عنوان مهم ترین وظیفه ادمین پیج اینستاگرام یاد کردیم. حال سوال این جا است که چرا تولید محتوا اینستاگرام اهمیت دارد؟

به طور کلی علاوه بر تبلیغات در اینستاگرام مهم ترین عامل دیگر موفقیت در این برنامه، تولید محتوا می باشد. اینستاگرام جزو اندک برنامه هایی می باشد که دست کاربران خود را برای تولید محتوا، بسیار باز گذاشته است. همان طور که می دانید در شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام و واتساپ، محوریت تولید محتوا بر روی محتوای متنی می باشد؛ اما تولید محتوا اینستاگرام در همه نوع انجام می شود. در اینستاگرام محوریت تولید محتوا بر روی محتوای تصویری می باشد؛ اما شما می توانید از محتوای متنی و صوتی هم استفاده کنید.

تولید محتوا اینستاگرام در کنار تبلیغات در اینستاگرام جزو بهترین راه های دیده شدن در این برنامه محسوب می شود؛ در واقع به جرئت می توان گفت کیفیت محتوای پیج شما، اعتبار آن را مشخص می کند. می توان گفت اهمیت تولید محتوا در اینستاگرام، یکی از عوامل ایجاد ادمین پیج اینستاگرام بود.

اهمیت تولید محتوا اینستاگرام قبل از تبلیغات

در بخش قبلی با اهمیت تولید محتوا اینستاگرام آشنا شدید؛ همچنین دانستید که هر تبلیغ اینستاگرام، نیاز به یک محتوای قوی دارد؛ اما همان طور که می دانید ارتبط مستقیمی میان تولید محتوا و تبلیغات در اینستاگرام وجود دارد. حال بهتر است قبل از تبلیغات تولید محتوا انجام شود یا بعد از تبلیغات؟

به طور کلی چه صاحب اصلی پیج و چه ادمین پیج اینستاگرام، باید قبل از تبلیغات در اینستاگرام تولید محتوا را انجام دهد. جدا از این که هر تبلیغی نیاز به یک محتوای قوی دارد، باید محتوای اصلی پیج هم به طور کاملا تخصصی انجام شود. همان طور که می دانید بعد از ارائه تبلیغات در اینستاگرام یک سری مخاطب، اقدام به فالو شما می کنند؛ طبیعتا اگر آن ها با پیجی خالی از محتوا رو به رو شوند، بلافاصله اقدام به آنفالو پیج می کنند.

حال نتیجه می گیریم که تولید محتوا اینستاگرام قبل از تبلیغات در اینستاگرام بسیار میی تواند مهم باشد؛ لذا پیشنهاد می کنیم اگر قصد تبلیغات پیج خود را دارید، به ادمین پیج اینستاگرام خود حتما این مورد را بگویید. تولید محتوا قوی برای اینستاگرام قبل از تبلیغات، به شما کمک می کند تا تبلیغات موفقیت آمیز تری را داشته باشید.

سخن نهایی درباره ادمین و محتوای اینستاگرام

در این مقاله به دو عنصر اصلی موفقیت در اینستاگرام اشاره شد. ادمین پیج اینستاگرام باید مسلط به تمامی ابزار های تولید محتوا اینستاگرام باشد؛ همچنین در آینده باید قادر باشد اقدام به تبلیغات در اینستاگرام کند؛ چرا که اینستاگرام روز به روز در حال پیشرفت می باشد. امیدواریم از این مقاله بهره کافی را برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *