سه شنبه، ۳۱ تیر ۹۳ - ۱۰:۵۴

به گزارش میهن پست – بروشور‌های تبلیغاتی از آیفون 6 جدید امروز در شبکه اجتماعی Weibo چین پست شده است. در این بروشور…

به گزارش میهن پست – بروشور‌های تبلیغاتی از آیفون 6 جدید امروز در شبکه اجتماعی Weibo چین پست شده است. در این بروشور دو نمونه آیفون 6 به تصویر کشیده شده که یکی 4.7 و یکی 5.5 اینچی است.

iphone 6

iphone 6

شایعات زیادی مبنی بر عرضه آیفون‌های اپل در تاریخ‌های گوناگون شهریور و مهر ماه وجود دارد. اما تاریخی که این بروشور تبلیغاتی مدعی شده نزدیک است و تا رسیدن به آن تنها دو ماه فاصله زمانی وجود دارد. به گفته این تبلیغ آیفون 6 با صفحه نمایش 4.7 اینچ قیمت 850 دلار خواهد داشت، در حالی که نسخه بزرگتر آن یعنی نمونه 5.5 اینچی 1012 دلار قیمت گذاری شده است.

iphone 6

iphone 6

bigتاریخی که این بروشور در آن ذکر شده 19 سپتامبر برابر با 28 شهریور‌ ماه است. اگر به عقب بازگردیم و به تاریخ رونمایی دیگر آیفون‌ها در سال‌های پیشین توجه کنیم، این تاریخ ادعا شده عجیب به نظر نمی‌رسد چون آیفون 5s در 20 سپتامبر سال گذشته و آیفون 5 در 21 سپتامبر دو سال قبل رونمایی و معرفی شده‌اند.

سایت GSMInsider مدعی است که کشور چین آیفون 6 را از اپل دریافت کرده و برای تست توانایی ارتباطی 4G LTE به اوپراتور‌های معروف چینی همچون China Mobile و  China Unicom فرستاده است.

iphone 6

iphone 6

نسخه 4.7 اینچی آیفون 6 گفته شده که رزولوشن صفحه برابر با 960 در 1704 پیکسل خواهد داشت. تاکنون مدل‌های مختلف و متعددی از این گوشی در سایت‌های مختلف ظاهر شده‌اند و هنوز مشخص نیست ابعاد واقعی این دستگاه چه اندازه خواهد بود. اما آخرین مدلی که از این گوشی شایعه شده ابعادی برابر با 137.5 در 67 در 7 میلی‌متر داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *