پنجشنبه، ۱۲ فروردین ۰ - ۱۰:۱۲
سریال ایرانی قورباغه

سریال ایرانی قورباغه صاحب بیشترین رأی در سایت  imdb شد و تعداد آرای این سریال از هفت هزار رای گذشت. در ادامه با…

سریال ایرانی قورباغه صاحب بیشترین رأی در سایت  imdb شد و تعداد آرای این سریال از هفت هزار رای گذشت. در ادامه با میهن پست همراه می شوید.تعداد آرای این سریال در سایت imdb از هفت هزار رای گذشت تا سریال «قورباغه» صاحب بیشترین رای در این سایت شود و به چند سال صدرنشینی «شهرزاد» خاتمه دهد.

با پخش قسمت چهاردهم این سریال تعداد آرای این سریال در سایت imdb از هفت هزار رای گذشت تا سریال قورباغه صاحب بیشترین رای یک سریال ایرانی در این سایت شود و به چند سال صدرنشینی «شهرزاد» خاتمه دهد.

همچنین قسمت چهاردهم این سریال با امتیاز ۹/۳ تا اینجا محبوب‌ترین اپیزود از نظر مخاطبان این سایت است که همین امر باعث اعتبار بیشتر این سایت می شود.

این هفت هزار رای به امتیاز ۸/۱ «قورباغه» در این سایت هم اعتبار بیشتری می‌دهد و هم آن را وارد فهرست ده سریال برتر ایرانی از نظر امتیازهای این سایت می‌کند.

سریال‌های «شهرزاد»، «شب‌های برره»، «قهوه تلخ»، «مرد هزار چهره»، «یوسف پیامبر» و … در رتبه‌های بعدی این جدول قرار دارند. باید دید افزایش حضور مخاطبان و تماشاگران فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی در سایت imdb ادامه پیدا می‌کند یا محدود به زمان پخش سریال‌های پرمخاطب باقی می‌ماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.