سه شنبه، ۲۸ بهمن ۹۹ - ۰۹:۱۴
لندروور دیسکاوری

لندروور دیسکاوری توسط شرکتی به نام VA-K Innovation در مکزیک به وانت تبدیل شده است که پس از اتمام پیش روی مخاطبان قرار…

لندروور دیسکاوری توسط شرکتی به نام VA-K Innovation در مکزیک به وانت تبدیل شده است که پس از اتمام پیش روی مخاطبان قرار داده شد. در این مطلب در میهن پست به معرفی و بررسی این ماشین میپردازیم.اخیرا برای افزایش طول خودرو از استاندارد شاسی اصلی و سازه فضاکار فولادی استفاده شده تا مشکلاتی مانند افت بدنه در قسمت جدید و عدم پایداری ایجاد نشود.
تبدیل انواع سدان به وانت یکی از ویژگی های عجیب صنعت خودروی کشورمان است که تا کنون نمونه های بسیار مختلفی را مانند وانت پراید و پژو در خیابان ها دیده ایم و مشاهده کرده ایم  اما ظاهرا در مکزیک هم یک کمپانی با نام  VA-K Innovation در زمینه تغییرات بدنه و تیونینگ خودرو فعالیت دارد اقدام به این کار کرده است که اخیرا یک خودروی  شاسی بلند را به وانت تبدیل کرده است!

این کمپانی در یکی از پروژه های مهم اخیر خود سراغ لندروور دیسکاوری LR4 رفته و پس از اتمام کار یک وانت را پیش روی مخاطبان خود قرار داده است و روانه بازار خواهد کرد تا علاقمندان از آن بهره مند شوند و برای مشکلاتی که ممن است برای این خودرو بوجود آید هم نیز اقداماتی انجام شده است تا از نظر عدم پایداری مشکلی ایجاد نشود.

برای افزایش طول خودرو از استاندارد شاسی اصلی و سازه فضاکار فولادی استفاده شده تا مشکلاتی مانند افت بدنه در قسمت جدید و عدم پایداری برای آن ایجاد نشود همچنین برای قسمت کف پوش در ناحیه بار از چوب استفاده شده تا شرایطی در حد نام دیسکاوری در قالب جدید برای آن ایجاد شود!

براساس اطلاعات منتشره توسط تیونر، در بخش پیشرانه این پیکاپ از تپنده ۵ لیتری ۸ سیلندر با ۳۷۰ اسب بخار خروجی و گشتاور ۵۱۰ نیوتن متر استفاده شده است.

با هم در میهن پست تصاویری از لندروور دیسکاوری را تماشا خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *