شنبه، ۱۷ خرداد ۹۳ - ۰۹:۴۱

سلامت نیوز: قائم مقام وزیر بهداشت در امور دانشگاه‌ها از اجرایی شدن بسته «حمایت از ویزیت» در قالب طرح تحول درمان خبر داد….

سلامت نیوز: قائم مقام وزیر بهداشت در امور دانشگاه‌ها از اجرایی شدن بسته «حمایت از ویزیت» در قالب طرح تحول درمان خبر داد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، دکتر سیدحسن امامی رضوی در حاشیه نشست خبری ششمین کنگره بین‌المللی جراحان اعصاب در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره طرح تحول درمان و اجرای بسته «حمایت از ویزیت» در بیمارستان‌های دولتی گفت: از آنجا که درمانگاه‌های بیمارستان‌های دولتی با ازدحام بیماران روبرو است، ممکن است که پزشکان نتوانند زمان کافی برای ویزیت بیماران درنظر بگیرند و به همین علت باعث نارضایتی بیماران می‌شود.

وی افزود: بر همین اساس بسته «حمایت از ویزیت» در بیمارستان‌های دولتی جهت کمک به مردم درنظر گرفته شد.

به گفته امامی رضوی این بسته از طرح تحول درمان با حمایت مالی از پزشکان و همچنین گذاشتن مقررات جهت اینکه پزشکان زمان کافی برای ویزیت بیماران درنظر بگیرند پیش‌بینی شده است.

قائم مقام وزیر بهداشت در امور دانشگاه‌ها گفت: براساس این بسته حمایتی، پزشکان در بیمارستان‌های دولتی باید در ساعت حداکثر 8 بیمار ویزیت کنند. به این ترتیب زمان کافی جهت ویزیت بیماران گذاشته شده و نارضایتی بیماران نیز کاهش می‌یابد.

وی تاکید کرد:‌ این بسته حمایتی به تدریج با ایجاد امکانات در بیمارستان‌ها و کلینیک‌های ویژه و همچنین افزایش تعداد پزشکان متخصص در بیمارستان‌های دولتی اجرایی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.