دوشنبه، ۲۵ اسفند ۹۹ - ۰۹:۰۳
لکسس LX 570S مدل ۲۰۲۱

مشخصات لکسس LX 570S مدل ۲۰۲۱ درباره موضوعاتی چون قیمت و مشخصات در بازار استرالیا منتشر شد و با قیمت ۱۶۸۷۶۷ دلار استرالیا…

مشخصات لکسس LX 570S مدل ۲۰۲۱ درباره موضوعاتی چون قیمت و مشخصات در بازار استرالیا منتشر شد و با قیمت ۱۶۸۷۶۷ دلار استرالیا در دسترس است. در ادامه مطلب از میهن پست به بررسی این خودرو می پردازیم.این خودرو با قیمت پایه ۱۶۸۷۶۷ دلار استرالیا معادل ۱۲۹۴۸۳ دلار آمریکا در دسترس همگان است که با رنگ‌های سونیک کوارتز یا مشکی استارلایت در دسترس بوده و از جلو پنجره دوکی‌ شکل بازنگری شده، سپر جدید و رینگ‌های ۲۱ اینچی با عناصر مشکی براق سود می‌برد. این ترکیب رنگی ما را به یاد نمونه‌های بکار رفته در لکسس LC می‌اندازد که زیبایی آن را دو چندان می کند.

در خصوص مشخصات لکسس LX 570S مدل ۲۰۲۱ باید بگوییم که این خودرو همچنین دارای نشان S روی درب پشتی و دامپرهای پرفورمنس است که طبق گفته ژاپنی‌ها باعث بهبود و تقویت استحکام خودرو و توانایی‌های آن در عبور از پیچ‌های خطرناک شده است. تریم چرم مشکی، پدال‌های آلیاژی و تریم خاکستری شیماموکو نیز جزو دیگر ویژگی‌های این خودرو هستند.

اگر مشتریان فکر می‌کنند که قیمت لکسس LX 570S مدل ۲۰۲۱ خیلی بالاست می‌توانند نسخه‌های دیگر را بررسی و انتخاب کنند. مدل پایه که LX 450d است قیمت معادل ۱۰۵۵۹۹ دلار آمریکا داشته و پیشرانه آن از نوع ۸ سیلندر ۴.۵ لیتری توربودیزل با قدرت ۲۷۲ اسب بخار و گشتاور ۴۷۹ نیوتون متر می‌باشد. مدل LX 570 نیز قیمت معادل ۱۱۲۵۰۴ دلار داشته و البته نسخه مجهز به پکیج Enhancement نیز با قیمت معادل ۱۲۶۹۲۸ دلار قابل انتخاب است.

نیروبخش شاسی ‌بلند لوکس لکسس پیشرانه ۸ سیلندر ۵.۷ لیتری با قدرت ۳۶۷ اسب بخار و گشتاور ۵۳۰ نیوتون متر است. این نیرو از طریق یک گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک به چرخ ها منتقل می‌شود. لکسس ظرفیت یدک کشی شاسی ‌بلند خود را ۳۵۰۰ کیلوگرم اعلام کرده و گفته که دو باک با حداکثر ظرفیت ۱۳۸ لیتر باعث ایجاد شعاع حرکتی مناسبی برای LX 570 S می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *