جمعه، ۱۷ بهمن ۹۹ - ۰۲:۳۹
نیسان لیف

نیسان لیف به مناسب سالگرد درخشش این خودرو نسخه ویژه ای از این محصول را به نام Leaf10 معرفی کرد که از فوریه…

نیسان لیف به مناسب سالگرد درخشش این خودرو نسخه ویژه ای از این محصول را به نام Leaf10 معرفی کرد که از فوریه ۲۰۲۱ به اروپا می رسد. در ادامه با میهن پست همراه می شوید.

دسامبر ۲۰۱۰ بود که نیسان برای اولین بار از لیف برای سال ۲۰۱۱ رونمایی کرد. لیف به عنوان اولین خودرو الکتریکی تولید انبوه، روانه بازار شد. نیسان توانست فروش خوبی را با لیف در بسیاری از کشورها، تجربه کند. در سالگرد درخشش لیف، نیسان نسخه ویژه‌ای از این محصول را با نام Leaf10 معرفی کرده است که قرار است موفقیت‌های گذشته را تکرار کند.

آنچه بیش از هر چیز اهمیت دارد، تکنولوژی‌های جدید و به روز رسانی‌های ظاهری در ویرایش ویژه یا همان اسپشیال ادیشن لیف است. در بررسی ظاهری، می‌توان دریافت که Leaf10 از کراس اوور الکتریکی نیسان آریا الگو برداری کرده است. عناصر طراحی این خودرو در عین زیبایی، به دور از پیچیدگی هستند. از جمله این عناصر جدید می‌توان به آینه‌های اسپرت، روف لاین‌ها و درب صندوق عقب با دیزاین جدید، اشاره کرد. برچسب Leaf10 هم بر روی قسمت بالایی ستون C چسبانده شده است. نیسان همچنین می‌گوید که یک رنگ بدنه جدید هم به پالت رنگ‌های لیف در این ویرایش ویژه، اضافه کرده است. اما در تصاویر و بیانیه‌های نیسان، هنوز مشخص نیست که دقیقا چه رنگی است و چه نامی دارد.

درون کابین، سیستم وای فای هات اسپات نیسان، حرف اول را می‌زند. در تبلیغات نیسان اعلام شده که اینترنت ۴G در کابین این خودرو، در اختیار سرنشینان قرار می‌گیرد. همچنین این وای فای هات اسپات می‌تواند تا ۷ دستگاه متصل شونده را میزبانی کند. از دیگر ویژگی‌های جدید Leaf10 می‌توان تکنولوژی‌های PrePILOT و e-Pedal را نام برد.

هلن پری، مدیر مارکتینگ بخش خودروهای الکتریکی نیسان در اروپا، در رابطه با Leaf10 می‌گوید: « محصول نمادین و ویژه ما، تاکنون بیش از ۱۸۰,۰۰۰ راننده را از سراسر اروپا به خود، جذب کرده است. این خودرو با ویژگی‌های ظاهری جدید و تکنولوژی‌های نو در کابین همچون سیستم وای فای هات اسپات داخلی، به دست خریداران می‌رسد. لیف همچنان می‌تواند کسانی را که هیجان رانندگی با یک اتومبیل پاک را دارند، سر ذوق بیاورد. »

نیسان Leaf10 از فوریه ۲۰۲۱ به شوروم‌های نیسان در اروپا می‌رسد. نیسان لیف فعلا برنامه‌ای برای عرضه این محصول در آمریکا اعلام نکرده است.

منبع motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *