یکشنبه، ۰۳ اسفند ۹۹ - ۱۲:۰۸
موتورسیکلت های اسپورت

موتورسیکلت های اسپرت توسط خودروسازان مشهور و کمپانی های سازنده سوپرکارهای مشهور به طرز جالب و دیدنی ای به صورت خیالی طراحی شده…

موتورسیکلت های اسپرت توسط خودروسازان مشهور و کمپانی های سازنده سوپرکارهای مشهور به طرز جالب و دیدنی ای به صورت خیالی طراحی شده اند. در ادامه با میهن پست همراه می شوید.دنیای مجازی ویژگی‌های خاص خود را داشته و هر از گاهی طراحی‌های عجیب و جالبی به چشم می‌خورد. این پرسش در واقع از مدت‌ها قبل در ذهن ما بوده است. اگر کمپانی‌های سازنده سوپرکارهای مشهور اقدام به تولید موتورسیکلت های اسپرت یا همان سوپربایک ها می‌کردند حاصل کار چگونه می‌شد؟!

پاسخ به این سؤال می‌تواند واضح باشد. البته در حال حاضر ب ام و هنوز هم برخی بایک های اسپرت را به همراه سوپر سدان M5 تولید می‌کند؛ و البته هوندا CBR600RR در کنار NSX قرمز رنگ بسیار جذاب به نظر می‌رسد. این یک راه متفاوت برای سریع راندن است اما قطعاً ماشین بازها از نشستن پشت فرمان یک سوپربایک به اندازه راندن یک سوپر اسپرت هیجان‌انگیز لذت خواهند برد.

شاید به همین خاطر است که دست‌اندرکاران Budget Direct هفت رندر غیررسمی از سوپرکارهایی را منتشر کرده‌اند که در دنیای خیالی توسط خودروسازان مشهور تولید می‌شوند. هر رندر بر پایه ویژگی‌های خاص خودروهای نمادین این سوپر اسپرت سازان طراحی شده‌اند و به احتمال زیاد با دیدن آن‌ها خواهید فهمید که محصول احتمالی کدام برند هستند.

پاگانی

ما کار را با رندری شروع می‌کنیم که پر از فیبر کربن بوده و چراغ‌های جلوی خاص آن فریاد می‌زنند که از پاگانی هوایرا الهام گرفته‌اند. شاید برخی افراد بگویند این رندر بر پایه زوندا شکل گرفته اما با وجود دو مدل در کل تاریخ پاگانی، تشخیص ریشه‌های این سوپربایک خیلی سخت نخواهد بود. Budget Direct اعلام کرده در طراحی این رندر از هوایرا الهام گرفته است.

استون مارتین

با وجود جلوپنجره خاص محصولات استون مارتین، تزریق ویژگی‌های طراحی این برند به یک سوپربایک کار سختی خواهد بود. این سوپربایک نقره‌ای بر پایه والهالا بنا شده و چراغ‌های جلو و بخش پایینی آن نسبتاً به استون مارتین می‌خورند. البته شاید این زیباترین موتورسیکلت بین رندرها نباشد.

لامبورگینی

یکی دیگر از این موتورسیکلت های اسپرت است، شاید زیباترین رندر در این مجموعه همین سوپربایک باشد. جدای از خطوط تیز و هیجان‌انگیز، می‌توان به چراغ‌های خاص این موتورسیکلت اسپورت اشاره کرد. قطعاً همه با دیدن این رندر به یاد محصولات لامبورگینی می‌افتیم.

مک لارن

درست همانند سنا ما حدس می‌زنیم این سوپربایک نیز در پیست آتش به پا کند. به‌طور مشابه، این رندر زیباترین موتورسیکلت نیست اما به نظر می‌رسد سواری بسیار راحتی خواهد داشت.

فراری

موتورسیکلت فراری خوب به نظر می‌رسد. این رندر بر پایه F8 تریبوتو شکل گرفته و ترکیب رنگ مشکی و قرمز با خطوط گیرا به خوبی هماهنگ شده‌اند. فقط امیدوار هستیم در دنیای خیالی یک پیشرانه ۱۲ سیلندر کوچک نیز در بطن این موتورسیکلت قرار گیرد.

پورشه

شک داریم این گزینه زیباترین رندر به نظر برسد اما قطعاً می‌توان آن را جالب‌ترین طراحی بین رندرهای مشاهده شده دانست. این سوپربایک از پورشه ۹۱۸ الهام گرفته است. بدنه دارای عناصر کافی برای حفاظت از سوارکار بوده و ما چراغ جلوی گرد آن را دوست داریم. امیدواریم پشت پوشش نقره‌ای بدنه یک پیشرانه ۶ سیلندر تخت قرار گرفته باشد زیرا در این صورت خواهد بود که با یک بایک واقعی پورشه روبرو خواهیم شد.

کونیگ زگ

کونیگ زگ جسکو ابسلوت، سریع‌ترین خودرویی است که این شرکت سوئدی تاکنون ساخته است. به طور متناظر، سوپربایک کونیگ زگ هم از همان زبان طراحی و چراغ‌های باریک بهره می‌برد. فرم خاص بدنه و اسپویلرهای دو تکه عقب هم به منظور جلوگیری از به پرواز درآمدن این موتورسیکلت طراحی شده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *