جمعه، ۱۵ مرداد ۰ - ۰۹:۰۹
سرقت با تفنگ آبپاش

سرقت با تفنگ آبپاش یکی از عجیب و غریب ترین دزدی ها است که دو مرد چینی در هنگ کنگ برای رسیدن به…

سرقت با تفنگ آبپاش یکی از عجیب و غریب ترین دزدی ها است که دو مرد چینی در هنگ کنگ برای رسیدن به ۲۵میلیون دلار دست به این اقدام زدند. در ادامه با میهن پست همراه می شوید.دو مرد در هنگ کنگ قصد سرقت ۲۵ میلیون دلار از یک مؤسسه اعطای وام را داشتند که کارکنان مؤسسه دست شان را خواندند، چرا که اسلحه ای که برای سرقت انتخاب کرده بودند یک تفنگ آبپاش شفاف آبی رنگ بود!

به گفته ی رسانه های چین، مرد ۲۷ ساله ای در یک مؤسسه اعطای وام دستگیر شده است. پلیس به دنبال همدست او است که مردی سی و چند ساله است.

در خصوص سرقت با تفنگ آبپاش پلیس به رسانه های چین گفته کارکنان مؤسسه از رنگ و جنس اسلحه ی سارقان متوجه شدند یک تفنگ اسباب بازی پلاستیکی است اما در هر حال با فشردن زنگ خطر، پلیس را باخبر کردند.

رسانه های چین می گویند کارکنان مؤسسه دیدند که سارق جوان تر به طرف یکی از کارکنان زن رفت و از او خواست ۲۰۰ میلیون دلار هنگ کنگ (۲۵ میلیون دلار) به او دهد. مشاجره ای بین سارق و کارمند مؤسسه درگرفت که به دنبال آن هر دو مرد از مؤسسه گریختند.

کارکنان مؤسسه به رسانه ها گفته اند چند دقیقه بعد سارق جوان تر بازگشت و روی پیشخوان پرید. به گفته ی کارکنان، پس از آن مرد سارق خودکاری را قاپید و در حالی که سعی داشت آن را در بدن کارمند زن فرو کند، فریاد زنان رو به او گفت: «تو پلیس را خبر کردی!»

در این حین، پلیس نیز سر رسید و سارق جوان تر را دستگیر کرد.

در خصوص ماجرای سرقت با تفنگ آبپاش به گفته ی رسانه های چین هیچ پولی سرقت نشده و هیچ یک از کارکنان مؤسسه اعطای وام نیز آسیب ندیده اند.

منبع insider

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *