پنجشنبه، ۲۳ اردیبهشت ۰ - ۰۱:۲۰
گران ترین نسخه جیپ

گران ترین نسخه جیپ به قمیت های مشخصی در وب سایت جیپ اعلام شده است که انتخاب نسخه و ترکیب ایده آل را…

گران ترین نسخه جیپ به قمیت های مشخصی در وب سایت جیپ اعلام شده است که انتخاب نسخه و ترکیب ایده آل را برای هر خریداری فراهم می کند. در ادامه با میهن پست همراه می شوید.در وب‌سایت جیپ هم‌اکنون امکان سفارش گرند چروکی L جدید و انتخاب نسخه و ترکیب ایده‌آل برای هر خریداری وجود دارد. با انتخاب بالاترین تیپ این خودرو یعنی تیپ سامیت و تیک زدن همهٔ آپشن‌های موجود، قیمت به ۷۰,۲۵۵ دلار می‌رسد. این در حالی است که پایهٔ تیپ سامیت از ۵۶,۹۹۵ دلار آغاز می‌شود و سفارش سامانهٔ چهارچرخ محرک این رقم را به ۵۸,۹۹۵ دلار می‌رساند. قیمت پایهٔ گرند چروکی L نیز از ۳۶,۹۹۵ دلار آغاز می‌شود. تیپ سامیت با چهار رنگ مختلف ارائه می‌شود که تنها رنگ بدون هزینه، سفید روشن با سقف مشکی‌رنگ است و برای رنگ‌های قرمز، نقره‌ای و مشکی باید ۳۴۵ دلار بیشتر پرداخت کرد.

گرند چروکی L گران ترین نسخه جیپ، تیپ سامیت در داخل به‌صورت استاندارد با تودوزی چرمی ناپا ارائه می‌شود که در رنگ‌های مشکی، ترکیبی از مشکی و خاکستری و ترکیبی از قهوه‌ای و مشکی قابل انتخاب است. این تیپ در ردیف دوم به دو صندلی مجزا با یک کنسول بزرگ در بین آن‌ها مجهز است اما خریداران می‌توانند با پرداخت ۶۹۵ دلار، صندلی‌های نیمکتی تاشو با تنظیم دستی را سفارش دهند. سیستم صوتی هارمن کاردون با ۱۹ بلندگو نیز به‌عنوان یک آپشن ۱,۴۹۵ دلاری ارائه می‌شود.

در خصوص گران ترین نسخه جیپ لازم به ذکر است که جیپ همچنین سه پکیج سفارشی را هم برای تیپ سامیت ارائه می‌کند. پکیج اول که «ادونس پروتک گروه IV» نام داشته و ۱,۹۹۵ دلار قیمت دارد، شامل نمایشگر سربالا، سیستم دید در شب با قابلیت تشخیص عابرین پیاده و حیوانات، دوربین داخلی عقب و آینه عقب دیجیتالی می‌شود. پکیج «لاکچری تک گروه V» با قیمت ۲۴۵ دلار پردهٔ دستی پنجره‌های ردیف دوم و پد شارژ بی‌سیم را به همراه دارد و نهایتاً پکیج «فینیشینگ موپار» نیز محافظ رنگ بدنه و گِل پخش‌کن برای هر چهارچرخ را اضافه می‌کند.

همهٔ تیپ‌های گرند چروکی L به‌صورت استاندارد با پیشرانهٔ ۳.۶ لیتری V6 عرضه می‌شوند که ۲۹۰ اسب بخار قدرت و ۳۴۸ نیوتن متر گشتاور دارد اما برای تیپ‌های اوورلند و سامیت موتور ۵.۷ لیتری V8 هم با قیمت ۳,۲۹۵ دلار قابل سفارش است. این موتور ۳۵۷ اسب بخار قدرت و ۵۲۸ نیوتن متر گشتاور دارد. انتقال نیروی هردو موتور هم از طریق یک گیربکس هشت سرعتهٔ اتوماتیک صورت می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *