دوشنبه، ۱۷ خرداد ۰ - ۰۹:۰۹
تویوتا فورانر TRD

تویوتا فورانر TRD نسخه ای راحت و شهری است که بسیاری از خریداران از آن استقبال زیادی کرده اند بنابراین خانواده این نسخه…

تویوتا فورانر TRD نسخه ای راحت و شهری است که بسیاری از خریداران از آن استقبال زیادی کرده اند بنابراین خانواده این نسخه را گسترش داده اند. در ادامه با میهن پست همراه می شوید.خریداران از نسخه‌های TRD تویوتا فورانر استقبال زیادی کرده‌اند و به همین دلیل این شرکت با معرفی مدل جدید TRD اسپرت، خانوادهٔ این اس‌یووی جان‌سخت را گسترش داده است. این نسخه که برای ارائهٔ ترکیبی استثنایی از استایل و پرفورمنس طراحی شده است، نسبت به نسخه‌های آفرودی TRD و TRD Pro شهری‌تر و راحت‌تر است. فورانر TRD اسپرت در بیرون به رینگ‌های بزرگ‌تر ۲۰ اینچی، تریم خاکستری تیره، دریچهٔ روی کاپوت TRD، ریل‌های روی سقف مشکی‌رنگ و قطعات همرنگ بدنه مثل جلوپنجره و پانل رکاب‌ها مجهز شده است.

در خصوص تویوتا فورانر TRD ویژگی‌های شیک این نسخه با صندلی‌های SofTex با دوخت خاکستری و لوگوی دوخته‌شده روی پشت‌سری‌ها، گرم‌کن صندلی‌های جلو، کف‌پوش‌های TRD اسپرت و شیفتر خاص TRD، در داخل کابین هم ادامه یافته است؛ اما علاوه بر این ویژگی‌های خاص، فورانر TRD اسپرت از غربیلک فرمان چرمی با ستون تلسکوپی و نمایشگر ۸ اینچی سیستم اطلاعاتی-سرگرمی با اندروید اتو و اپل کارپلی هم برخوردار است درحالی‌که سیستم‌های کمک‌راننده‌ای مثل نوربالای خودکار، کروز کنترل راداری، تشخیص عابر پیاده و هشدار خروج از خط هم برای آن ارائه می‌شود.

از آنجایی‌ که فورانر TRD اسپرت روی راحتی تمرکز دارد، به سیستم X-REAS فورانر لیمیتد مجهز شده است که به‌طور خودکار کمک‌فنرها را تنظیم می‌کند تا هندلینگ و راحتی سواری را بهبود بخشد. زیر کاپوت خودرو اما تغییری صورت نگرفته و همچنان شاهد همان موتور ۴ لیتری V6 آشنا هستیم که ۲۷۰ اسب بخار قدرت و ۳۷۷ نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند. این موتور به یک گیربکس پنج سرعتهٔ اتوماتیک متصل است که می‌تواند نیرو را به چرخ‌های عقب یا به‌صورت سفارشی به هر چهارچرخ ارسال کند. فروش تویوتا فورانر TRD اسپرت پاییز امسال آغاز می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *