دوشنبه، ۱۶ فروردین ۰ - ۰۱:۴۶
تویوتا لندکروزر LC78

تویوتا لندکروزر LC78 برای حل مشکل حمل ایمن واکسن کرونا به یخچال واکسن CF850 شرکت بی مدیکال با ظرفیت ذخیره حداکثر ۴۰۰ پکیج…

تویوتا لندکروزر LC78 برای حل مشکل حمل ایمن واکسن کرونا به یخچال واکسن CF850 شرکت بی مدیکال با ظرفیت ذخیره حداکثر ۴۰۰ پکیج واکسن مجهز شد. در ادامه با میهن پست همراه می شوید.

تخمین زده شده حدود ۲۰ درصد واکسن‌های تولیدی در سال به خاطر عدم رعایت دمای موردنظر در زمان حمل‌ونقل قابل استفاده نیستند. این امر منجر به محرومیت بیش از ۱.۵ میلیارد کودک در سراسر جهان از دریافت واکسن‌های پیشگیری از بیماری‌های مختلف می‌شود.

به منظور حل این مشکل تویوتا سوشو کورپوریشن به همراه تویوتا موتور و سیستم‌های بی مدیکال اقدام به تولید خودرویی با یخچال فابریک به منظور حمل واکسن‌ها کرده است. این خودرو قبلاً ساخته شده و از نظر پرفورمنس، کیفیت و ایمنی تأییدیه‌های سازمان بهداشت جهانی را دریافت کرده است.

خودروی موردبحث تویوتا لندکروزر ۷۸ است که به یخچال واکسن CF850 شرکت بی مدیکال با ظرفیت ذخیره حداکثر ۴۰۰ پکیج واکسن مجهز شده است.

پشتیبان این یخچال باتری مستقلی است که می‌تواند به مدت حدود ۱۶ ساعت و بدون نیاز به نیروی برق دیگر کار کند. این یخچال را همچنین می‌توان توسط خود خودرو و یا از طریق سوکت خارجی شارژ کرد.

تویوتا لندکروزر LC78 اولین خودروی یخچال دار برای حمل واکسن در دنیاست که استانداردها و تأییدیه‌های PQS را دریافت نموده است. این سه شرکت اظهار داشته‌اند به تلاش‌های خود برای دریافت تأییدیه PQS به منظور تولید خودروهای یخچال دار در زمینه حمل ایمن و سلامت واکسن‌ها ادامه خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *