پنجشنبه، ۱۴ مرداد ۰ - ۰۱:۰۰
فولکس واگن

فولکس واگن برای کسب درآمد از خودران ها برنامه هایی دارد که می تواند ایده های جدیدی را در برای کسب درآمد از…

فولکس واگن برای کسب درآمد از خودران ها برنامه هایی دارد که می تواند ایده های جدیدی را در برای کسب درآمد از خودروها به همراه داشته باشد. در ادامه با میهن پست همراه می شوید.فولکس واگن می‌خواهد دستیار رانندگی خودران سطح چهار را به‌صورت ساعتی بفروشد. این موضوع می‌تواند فتح بابی برای کسب درآمد و ایده‌ای برای آینده خودروها باشد.

چشم‌انداز آینده خودروها مملو از فناوری‌ها و ویژگی‌هایی است که مالک، کاربر یا مشترک می‌تواند بر اساس نیاز آنها را روشن یا خاموش نماید. بنابراین تنها در زمانی که نیاز به این ابزارها یا فناوری‌ها دارید، هزینه آنها را پرداخت می‌کنید.

در خصوص برنامه های فولکس واگن لازم به ذکر است که در سال‌های اخیر، اتصال خودروها به اینترنت، دریافت به‌روزرسانی از راه دور را ممکن کرده است. اما کلاوس زلمر، رئیس بازاریابی فولکس عقیده دارد این توانایی می‌تواند آینده را تغییر دهد. بنابراین به‌جای علامت زدن آپشن‌ها در هنگام خرید که هزینه‌ها را به‌شدت افزایش می‌دهد، تمام خودروها با تنظیمات کارخانه تولید شده و سپس می‌توان به سادگی هر ویژگی مدنظر را در انها با پرداخت هزینه فعال نمود. او عقیده دارد تولید همه خودروها با تمام تجهیزات هزینه کمتری نسبت به تولید سفارشی و نصب آپشن‌های متنوع بر اساس سفارش دارد.

به‌عنوان‌مثال زمانی که نیاز به ویژگی خودران دارید، آن را فعال یا اجاره می‌کنید و در سایر مواقع نیز که خود رانندگی می‌کنید، نیازی به پرداختی نخواهید داشت. اگر شما در هنگام خرید متقاعد نشده‌اید که به دستیار خودکار رانندگی نیاز دارید و سپس بعد از خرید تصمیمتان عوض شود، روشن نمودن این ویژگی کار سختی نخواهد بود. زیرا تمام سخت‌افزار لازم از پیش روی خودروی شما نصب شده‌اند.

در خصوص برنامه های فولکس واگن باید پرسید که خوب هزینه این کار چقدر است؟ زلمر می‌گوید که بر اساس مدل‌سازی سود و هزینه به‌عنوان‌مثال اگر رانندگی خودکار سطح ۴ را در نظر بگیریم، ساعتی ۷ یورو (حدود ۸.۴ دلار) باید پرداخت نمایید. و این در برابر خرید این آپشن که عددی ۵ رقمی است، ناچیز جلوه می‌کند.

طبیعی است که اگر خودتان رانندگی کنید، ارزان‌تر تمام می‌شود اما شاید زمانی برای رانندگی نداشته باشید و یا خسته باشید. آیا روزی برای چنین سرویسی پول پرداخت می‌کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *