شنبه، ۰۴ مرداد ۹۳ - ۰۳:۰۱

به گزارش میهن پست – شرکت چینی Xiaomi با عرضه یک گوشی هوشمند و مچ بند الکترونیک غو‌‌‌ل‌های عرصه تولید محصولات فناوری را…

به گزارش میهن پست – شرکت چینی Xiaomi با عرضه یک گوشی هوشمند و مچ بند الکترونیک غو‌‌‌ل‌های عرصه تولید محصولات فناوری را به چالش کشیده است.این گوشی مجهز به سیستم عامل  اندروید Mi 4 نام دارد و قاب فلزی آن از استحکام قابل توجهی برخوردار است. دقت نمایشگر 5 اینچی این گوشی 17 درصد بیشتر از گوشی آیفون 5 اس است که فعلا آخرین مدل عرضه شده از این گوشی است.

گوشی چینی Xiaomi

گوشی چینی Xiaomi

مچ‌بندی که همراه با این گوشی عرضه می‌شود در واقع برای شناسایی هویت کاربر اصلی آن مورد استفاده قرار می‌گیرد و لذا برای باز کردن قفل گوشی مذکور نیازی به استفاده از کلمه عبور و دیگر روش‌های سنتی نیست.

گوشی چینی Xiaomi

گوشی چینی Xiaomi

Xiaomi از جمله شرکت‌های الکترونیک چین است که سرعت رشد خوبی دارد و انتظار می‌رود تولیدات آن در ماه‌های آینده بیش از پیش مورد توجه قرار بگیرد. نام این شرکت به معنای دانه کوچک برنج است. این شرکت از سه سال قبل که وارد بازار گوشی های هوشمند شد موفق به فروش 57.4 میلیون واحد گوشی شده است.

گوشی چینی Xiaomi

گوشی چینی Xiaomi

برخی گوشی‌های ارزان قیمت این شرکت هم در کشور هند و دیگر کشورهای در حال توسعه از بازار خوبی برخوردار بوده و پس از عرضه به سرعت به فروش می رسد.

گوشی چینی Xiaomi

گوشی چینی Xiaomi

پردازنده چهار هسته ای Qualcomm Snapdragon 801 2.5Ghz، سه گیگابایت RAM، دوربین 13 مگاپیکسلی، 16 یا 64 گیگابایت حافظه داخلی  از جمله دیگر مشخصات گوشی یاد شده است.

گوشی چینی Xiaomi

گوشی چینی Xiaomi

این گوشی بر حسب میزان حافظه داخلی به قیمت 322 یا 402 دلار به فروش می‌رسد.

منبع:فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.