پنجشنبه، ۲۲ خرداد ۹۳ - ۰۳:۳۴

“مجید اسکندری”، طراح گریم سریال مدینه با اشاره به سبک کاری خود طبیعی بودن چهره ها در آثار تلویزیونی در گفتگو با خبرنگار…

“مجید اسکندری”، طراح گریم سریال مدینه با اشاره به سبک کاری خود طبیعی بودن چهره ها در آثار تلویزیونی در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون باشگاه خبرنگاران گفت: بیشتر از سبک رئالیسم استفاده کرده و حتی در آثار کمدی هم نهایت سعی خود را برای دیده نشدن گریم استفاده می‌کنم.

وی افزود: هدف گریم، کمک به بازیگر برای ایفای نقش ماندگار تری است و اگر هنرمندی بی خودی گریم شده باشد، این کار او را اذیت می کند.

اسکندری تصریح کرد:‌در آثار سینمای جهان اگر فیلمی را با گریم ضعیف ببینید به طور قطع اثر موفقی را پیش رو نخواهید داشت.

طراح گریم سریال مدینه در خصوص فعالیت تیمی کار هنرمندان ایرانی ابراز داشت: ‌برخی از هنرمندان و فعالان عرصه بازیگری نظر خاصی درباره گریم خود ندارند و در مواردی با پافشاری روی حرفشان کار را خراب می کنند.

اسکندری افزود: خوشبختانه با “سیروس مقدم” در جایگاه یک کارگردان کار بلد آثار تلویزیونی می‌توان به خوبی کارکرد.

وی ادامه داد: هم هنرمندان و نیز مخاطبان در طول مدت زمان حضور سیروس مقدم در سینما و تلویزیون، وی را به عنوان یک کارگردان کار بلد شناخته اند.

این طراح گریم کشورمان خاطر نشان کرد: مدینه مانند دیگر آثار مقدم حتی در کوتاه ترین سکانس‌ها از بازیگر استفاده شده و با توجه به کشش داستان، معتقدم جزء آثار ماندگار کارنامه وی ثبت می‌شود.

انتهای پیام/ اس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.