چهارشنبه، ۱۸ تیر ۹۳ - ۰۷:۴۷

سلامت نیوز: معاون امداد جمعیت هلال‌احمر شمیرانات تهران از نجات مردی 35 ساله در سد لتیان خبر داد. اسکندری در گفت‌وگو با ایسنا،…

سلامت نیوز: معاون امداد جمعیت هلال‌احمر شمیرانات تهران از نجات مردی 35 ساله در سد لتیان خبر داد.

اسکندری در گفت‌وگو با ایسنا، در تشریح جزییات عملیات نجات فردی در سد لتیان گفت: ظهر روز گذشته از طریق تماس مردمی با ندای امداد 112 امدادگران در جریان حادثه‌ای در سد لتیان قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه با توجه به نوع گزارش دریافتی بلافاصله دو تیم نجات غریق از پایگاه قوچک به محل حادثه اعزام شدند، گفت: امدادگران با حضور در محل حادثه دریافتند که چهار نفر از هموطنان برای تفریح به این سد مراجعه کرده اما مردی حدودا 35 ساله که برای تفریح به کناره‌های سد رفته بود، در حال غرق شدن است.

معاون امداد جمعیت هلال‌احمر شمیرانات تهران با بیان اینکه این مرد به فنون شنا آشنا نبوده و تصور می‌کرده است که شنا در سد همانند رودخانه است، گفت: متاسفانه ترس این مرد سبب شده بود که حرکتش به سمت انتهای سد به همراه موج آب، شدت بگیرد و در حال غرق شدن بود.

اسکندری با بیان اینکه نهایتا امدادگران در یک عملیات 45 دقیقه‌ای توانستند این فرد را زنده از آب‌های سد لتیان نجات دهند، گفت: متاسفانه این فرد به فنون شنا آشنا نبود و در حال غرق شدن بود و قطعا اگر امدادگران لحظه‌ای دیرتر می‌رسیدند، قطعا جان خود را از دست داده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.