پنجشنبه، ۳۰ مرداد ۹۳ - ۰۵:۵۸

سلامت نیوز: رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کشور از استانداردسازی اورژانس‌های بیمارستانی در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت خبر داد….

سلامت نیوز: رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کشور از استانداردسازی اورژانس‌های بیمارستانی در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت خبر داد.

دکتر امین صابری‌نیا در گفت‌وگو با یسنا، گفت: یکی از مباحث مطرح در طرح تحول نظام سلامت، استانداردسازی اورژانس‌های بیمارستانی است.

وی افزود: در این راستا سند ملی اورژانس بیمارستانی در بخش مدیریت در حال مکاتبه و تدوین است. اغلب اقدامات مربوط به این امر نرم افزاری است و باید در این زمینه اقدامات لازم انجام شود. امیدواریم بتوانیم تا پایان امسال سند ملی اورژانس را ارایه دهیم.

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کشور با بیان این که استانداردسازی اورژانس‌های بیمارستانی در قالب اصلاح فرآیندها انجام می‌شود، گفت: در روند اصلاح فرآیندها، اصلاح فضای فیزیکی اورژانس‌های بیمارستانی نیز مد نظر قرار دارد.

وی افزود: انجام این اصلاحات و ساماندهی اورژانس‌های بیمارستانی به اعتبار زیادی نیاز دارد و بر اساس اعتبار تخصیص یافته، اقدامات اجرایی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *