یکشنبه، ۰۱ تیر ۹۳ - ۰۹:۲۵

سلامت نیوز: چهاردهمین کنگره بین‌المللی زنان و مامایی ایران، 22 تا 25 مهر ماه در مراکز همایش‌های رازی برگزار می‌شود. به گزارش سلامت…

سلامت نیوز: چهاردهمین کنگره بین‌المللی زنان و مامایی ایران، 22 تا 25 مهر ماه در مراکز همایش‌های رازی برگزار می‌شود.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، دکتر اشرف آل‌یاسین رییس کنگره در این باره گفت: در کنگره زنان و مامایی امسال، تمام قسمت‌های مربوط به زنان، آنکولوژی، زمینه‌های سرطان زنان، سلامت زنان، نوزادان و جنین، بیماری‌های کف لگن بحث می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه رویکرد اصلی کنگره چهاردهم، سلامت مادران است، افزود: بیشترین و اصلی‌ترین رویکرد ما سلامت مادران، زایمان و فیزیولوژی خواهد بود.

در همین راستا، دکتر سروی، دبیر علمی کنگره با اشاره به دعوت از اساتید برجسته کشور گفت: برخی مسائل کنگره، مسائل عمومی و برخی مسائل خاص مانند سلول‌های بنیادی و نقش آن در رشته جراحی زنان و زایمان است. به علاوه درباره نقش سلول‌های بنیادی در مسائل نازایی و طب جراحی زنان و استفاده از لیزر در درمان بیماری‌های زنان بحث خواهد شد.

وی افزود: تیمی که در این زمینه متبحر است، به صورت کارگاهی روش استفاده از لیزر را برای درمان مشکلاتی مانند اختلالات سیستم اداری و مشکلات زیبایی در سیستم تناسلی، آموزش خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.