سه شنبه، ۲۴ تیر ۹۳ - ۱۱:۴۹

سلامت نیوز: نماينده مردم اردبيل، نمين، نير و سرعين در مجلس شوراي اسلامي گفت: سازمان تأمين‌اجتماعي خدمات ارائه شده در حوزه درماني را…

سلامت نیوز: نماينده مردم اردبيل، نمين، نير و سرعين در مجلس شوراي اسلامي گفت: سازمان تأمين‌اجتماعي خدمات ارائه شده در حوزه درماني را از نظر كمي و كيفي بايد ارتقاء دهد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از اداره كل روابط عمومي سازمان تأمين‌اجتماعي، دكتر منصور حقيقت‌پور در ديدار با مديردرمان تأمين‌اجتماعي استان اردبيل با بيان اين مطلب، افزود: مديران و كاركنان سازمان تأمين‌اجتماعي، تلاش‌هاي زيادي براي فراهم ساختن امكانات، رفع مشكلات و ارائه خدمات مطلوب به بيمه‌شدگان اين سازمان انجام مي‌دهند.
وي اظهار داشت: تأمين‌اجتماعي ضمن توجه به ارتقاء خدمات، بايد به هم‌افزايي ظرفيت‌هاي حوزه سلامت در استان‌ها نيز توجه داشته باشد.
همچنين در اين ديدار مديردرمان تأمين‌اجتماعي استان اردبيل گفت: نمايندگان مجلس شوراي‌اسلامي حمايت‌هاي زيادي از تأمين‌اجتماعي داشته‌اند.
دكتر مهدي نيك‌سيرت افزود: در سال گذشته ضريب اشغال تخت در بيمارستان تأمين‌اجتماعي اردبيل 3/79 درصد بوده كه در مقايسه با مدت مشابه در سال قبل از آن 9 درصد افزايش داشته است.
وي گفت:‌14 هزار و 562 نفر در سال 92 در بيمارستان تأمين‌اجتماعي سبلان اردبيل بستري شده‌اند و 8هزار و 83عمل جراحي نيز در اين مدت در اين مركز درماني انجام شده است.
مدير درمان تأمين‌اجتماعي اردبيل با اشاره به برنامه‌هايي براي توسعه فعاليت‌هاي درماني استان، افزود: آماده سازي سايت نصب دستگاه سي‌تي‌اسكن بيمارستان سبلان، در دستور كار قرار گرفتن احداث ساختمان درمانگاه‌هاي عمومي و تخصصي بيمارستان سبلان از سوي شوراي سياستگذاري و نظارت بر امر ساخت و ساز توسعه سازماني، بهينه‌سازي فضاي فيزيكي بخش‌هاي بستري و واحدهاي درماني اين مركز در سال 92 با اختصاص 6 ميليارد ريال از اقدامات انجام شده مديريت درمان تأمين‌اجتماعي اردبيل در بيمارستان سبلان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *