سه شنبه، ۲۸ مرداد ۹۳ - ۰۳:۰۲

سلامت نیوز: رئیس شورای شهر تهران با اشاره به فوت کارگری که توسط ماموران گشت شهرداری مورد ضرب و شتم قرار گرفته و…

سلامت نیوز: رئیس شورای شهر تهران با اشاره به فوت کارگری که توسط ماموران گشت شهرداری مورد ضرب و شتم قرار گرفته و فوت شده بود، گفت: باید به این موضوع پرداخته شود تا اینگونه مسائل دیگر تکرار نشود.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، احمد مسجدجامعی پیش از آغاز هشتاد و هفتمین جلسه علنی شورای شهر تهران در سخنانی به حادثه‌ای که هفته گذشته در منطقه چهار رخ داده و طی آن فردی که مشغول جمع‌آوری نخاله بوده است، مورد ضرب و شتم پیمانکاران شهرداری قرار می‌گیرد، گفت: این کارگر در حوزه تفکیک زباله کار می‌کرده است. من این سوگ را تسلیت عرض می‌کنم و می‌خواهم کسانی که پیش از این موارد مشابه را اقدام و ریشه‌یابی کرده‌آند به این مسئله نیز بپردازند تا این گونه مسائل تکرار نشود و اهمیت آن معلوم گردد.

وی با اشاره به حادثه جان باختن کودکی هشت ساله در استخر “یادیاران” که زیرمجموعه شهرداری فعال است، گفت: آقای رضازاده رئیس کمیته ورزش گزارشی از این موضوع تهیه کرده بود که من از او خواستم این موضوع و این گزارش را تکمیل و ارائه کند.

مسجدجامعی ادامه داد: دست اندرکاران تهیه این گزارش به من گفتند خانواده مرحوم بسیار از توجه شورا به این مسئله راضی بودند. پدر خانواده معلم است و این خانواده می‌گویند ما انتظار داشتیم استخر یک روز تعطیل شود اما همچنان به کار خود ادامه می دهد.

وی تاکید کرد: ادبیات توجه به جان و هیثیت انسان در شورای چهارم مد نظر ما بوده و هست.

گفتنی است هفته گذشته مرحوم علی چراغی بر اثر ضرب و شتم توسط ماموران گشت سد معبر منصوب به ناحیه چهار – منطقه چهار شهرداری تهران به مدت یک هفته در بیمارستان بستری شده بود که سرانجام روز پنج شنبه 23 مرداد در بیمارستان نورافشار تهران جان باخت. گفته می‌شود که این فرد مشغول جابجایی نخاله بوده است که با پنجه بوکس مورد ضرب و شتم پیمانکاران شهرداری قرار می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *