دوشنبه، ۱۳ مرداد ۹۳ - ۰۵:۰۴

سلامت نیوز: مدیر ستاد ازدواج دانشجویی خراسان رضوی گفت: طبق پژوهشی که در سال ۹۲ بین ۳۰۰ هزار زوجی که بین ۵ تا…

سلامت نیوز: مدیر ستاد ازدواج دانشجویی خراسان رضوی گفت: طبق پژوهشی که در سال ۹۲ بین ۳۰۰ هزار زوجی که بین ۵ تا ۶ سال گذشته ازدواج کرده ‌بودند، با پیگیری ثبت احوال انجام گرفت، متوجه شدیم آمار طلاق این زوجین زیر ۲ درصد بوده است که نسبت به آمار طلاق جامعه بسیار پایین‌تر است و این آمار پایین نشان از موفقیت این ستاد در امر ازدواج موفق است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، مهدی غلامی مقدم با اشاره به برنامه‌های ستاد ازدواج دانشجویی استان در سال تحصیلی جدید، گفت: در سه ماه تابستان برنامه‌ریزی‌های این ستاد انجام می‌گیرد و دو اولویت جدید از سال تحصیلی آینده به برنامه‌های ستاد ازدواج دانشجویی خراسان رضوی اضافه خواهد شد.

مدیر ستاد ازدواج دانشجویی خراسان رضوی گفت: اولویت نخست ارتباط با زوج‌های سال گذشته و اولویت دوم این ستاد پرداختن به مقوله ازدواج دانشجویان مجرد است.

او گفت: با توجه به وقفه یک ساله در برگزاری برنامه‌های این ستاد، بالغ بر ۳۰۰۰ زوج در برنامه‌های این ستاد ثبت‌نام و شرکت کرده‌اند.

مدیر ستاد ازدواج دانشجویی خراسان رضوی با بیان اینکه «برخی از افراد می‌خواهند تعداد اندک طلاق در بعضی از دانشگاه‌های استان را زیاد و به کل استان خراسان رضوی تعمیم دهند» گفت: در بعضی از دانشگاه‌ها اگر در کلاسی بین دو نفر طلاق اتفاق افتاده باشد، بعضی این تعداد را به کل دانشجویان نسبت می‌دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.