دوشنبه، ۰۲ تیر ۹۳ - ۰۳:۲۱

سلامت نیوز: نائب رئیس شورای اسلامی شهر کرمان با اشاره به قطع کردن درخت‌های طاق توسط سودجویان و تبدیل آن به زغال گفت:…

سلامت نیوز: نائب رئیس شورای اسلامی شهر کرمان با اشاره به قطع کردن درخت‌های طاق توسط سودجویان و تبدیل آن به زغال گفت: اگر طاق‌ها از میان رود، شن‌ها شهر کرمان را فرا می‌گیرند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، «علی‌اکبر مشرفی» دیشب(یکشنبه یکم تیرماه) در نشست جمعی از اعضای شورای شهر با شهردار کرمان با گرامی‌داشت هفته‌ی قوه‌ی قضائیه اظهار کرد: سالگرد شهادت آیت‌الله بهشتی و شهدای قوه قضائیه را گرامی می‌داریم.

وی گفت: بحران آب که فکر می‌کردیم در آینده فرا می‌رسد، امروز فرا رسیده است و صرفه‌جویی تنها راه کنترل این بحران است.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر کرمان خاطرنشان کرد: شورای اسلامی شهر کرمان می‌تواند برای فرهنگسازی در زمینه‌ی صرفه‌جویی مصرف آب اقدام کنند.

مشرفی ادامه داد: فرهنگ مصرف آب در ایران مشکل دارد در حالی که در کشورهای مجاور که بارندگی بیشتری دارند، صرفه‌جویی خوبی در مصرف آب انجام می‌دهند.

وی افزود: لوله تفکیکی برای آب شرب و دیگر آب‌های مورد نیاز مانند آبی مصرفی برای نظافت و شست‌و‌شو نداریم و با توجه به هفته‌ی صرفه‌جویی در مصرف آب باید اقدامات لازم برای برطرف کردن بحران آب در کرمان انجام شود.

این عضو شورای اسلامی شهر کرمان هم‌چنین با اشاره به بازی فوتبال ایران و آرژانتین یادآور شد: ما به تیم پنجم جهان در حالی باختیم که داور تحت تأثیر تیم آرژانتین قرار داشت و خطاهای بی‌خودی را برای ما گرفت و خطاهای آنها را باز گذاشت و این شکست برای ما پیروزی است.

مشرفی خاطرنشان کرد: چمران رئیس شورای شهر تهران فردا به کرمان می‌آید و نشستی را هم با اعضای شورای اسلامی شهر کرمان برگزار می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.