پنجشنبه، ۱۵ خرداد ۹۳ - ۰۵:۰۴

سلامت نیوز:یک عضو شورای شهر تهران با اشاره به طوفان روز دوشنبه گفت: بارش شدید باران در مدت زمان کوتاه موجب شد تا…

سلامت نیوز:یک عضو شورای شهر تهران با اشاره به طوفان روز دوشنبه گفت: بارش شدید باران در مدت زمان کوتاه موجب شد تا جوی های شهر پر از آب شود و تهران شهر موشها شد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایلنا، معصومه آباد در جلسه علنی روز سه شنبه شورای شهر تهران با بیان این مطلب خطاب به رئیس شورا گفت: باید در جلسه امروز به صورت جدی موضوع طوفان را بررسی می کردیم چرا که در 25 دقیقه اتفاقات ناگواری در شهر تهران رخ داد.

وی ادامه داد: این اتفاق به مدیریت بحران شهر تهران باز می گردد اما مدیرت بحران بر این باور است که اتفاق رخ داده پدیده تغییر جوی است.

این عضو شورای شهر تهران بااشاره به اینکه در این حادثه 5 نفر جان خود را از دست دادند و 350 حادثه رخ داد اعلام کرد: بحث بحران و حوادث غیر مترقبه موضوعی است که باید آنرا در دستور کار قرار داد در 374 محله سرای محلاتی وجود دارد که می تواند ظرفیت خوبی برای حوادث روز گذشته باشد در حالی که متاسفانه برخی از سرای محلات به قالی شویی اجاره داده شده است

وی با بیان اینکه روز گذشته در مقابل جام جم به دلیل بالا آمدن آب از جوی ها شاهد هجوم موشها در خیابان بودیم گفت: با این وضعیت روز گذشته تهران شهر موشها شده بود

همچنین رحمت اله حافظی با بیان اینکه اتفاق روز دوشنبه پیش بینی نشده بود گفت: حوادث روز دوشنبه نشان داد که طوفان رخ داده جای تامل دارد برای نمونه در طوفان دکل مخابرات بر روی ساختمان یکی از ادارات آموزش وپرورش که در مقابل بیمارستان شهید مصطفی خمینی قراردارد افتاده بود این حادثه اصلا عادی نیست.

وی اعلام کرد: در حادثه طوفان 5 نفر زندگی خود را از دست دادند و مدیریت بحران به سادگی از کنار این موضوع می گذرد درحالی که نباید این گونه باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.