یکشنبه، ۲۹ تیر ۹۳ - ۰۸:۴۰

سلامت نیوز: وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي گفت: براي حفظ اموال سازمان تأمين‌اجتماعي تلاش مي‌كنيم و مي‌خواهيم اموال كارگران و مراكز درماني…

سلامت نیوز: وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي گفت: براي حفظ اموال سازمان تأمين‌اجتماعي تلاش مي‌كنيم و مي‌خواهيم اموال كارگران و مراكز درماني آن براي بيمه‌شدگان حفظ شود.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از اداره كل روابط عمومي سازمان تأمين‌اجتماعي، دكتر علي ربيعي در جمع تشكل‌هاي كارگري، كارفرمايي و بازنشستگي با بيان اين مطلب، افزود: درهاي وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي به روي همه كارگران، كارفرمايان و فعالان صنفي باز است و آنها مي‌توانند به اين وزارتخانه براي بيان مشكلات خود اعتماد كنند.

وي از حل مشكل كارگران ني‌بر خبر داد و گفت: وزارت تعاون براي كارگران ساختماني، زنان سرپرست خانوار و خانواده‌هاي كارگري كه داراي فرزند معلول هستند، برنامه دارد و مي‌خواهد مشكلات آنها را حل كند.

وي افزود: حفظ قانون كار را جزو منافع و تصميمات بلندمدت مي‌دانم و از اصول كلي اين قانون دفاع كرده و به دنبال حفظ اصل اين قانون هستم.

وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي اظهار داشت: بايد براي حفظ فضاي كسب و كار و حفظ منافع همه گروه‌هاي شاغل تلاش كنيم و من در اين راه از هيچ كوششي فروگذار نمي‌كنم زيرا وزير كار هستم نه وزير بي‌كارها.

ربيعي با اشاره به ويژگي‌هاي سازمان تأمين‌اجتماعي گفت: از خدا مي‌خواهيم تا كمك كند تا سازمان تأمين‌اجتماعي را به صورت غيرسياسي اداره كنيم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.